У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:42, 22 Вересня, 2020

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Садові доріжки своїми руками

Садові доріжки своїми руками thumbnail

В саду, городі чи заміському будинку (дачі), необхідні доріжки, що забезпечують підходи до різних об'єктів і територій. Особливо актуально питання з благоустрою доріжок встає в дощову пору року (осінь). Однак це може бути і літню пору року, після рясного дощу.Підходи в такому випадку размокают, перетворюючись на непрохідне місиво. Щоб уникнути таких наслідків, на присадибній ділянці, облаштовують доріжки. Матеріал, з якого можна зробити підходи найрізноманітніший.Перед тим як робити доріжку, необхідно зробити розмітку, викопати підставу, не можна встановлювати доріжку просто на землю, необхідно поглибиться.

Гравійні доріжки

Це найекономічніший тип дорожнього покриття. Для його облаштування досить заглибитися в грунті на п'ятнадцять, двадцять сантиметрів, зробити по краях стежки обмежувачі і засипати щебенем.

Садові дорожки з щебню

Є можливість комбінувати гравій за кольором і структурі. Даний вид покриття має такі переваги:

  • Через своєї пропускної здібності не розмивається і не затоплюється.
  • Прослужить така доріжка дуже довго.
  • Простота в роботі.
  • Низька собівартість.

Цегляні доріжки

Різноманітність даного матеріалу дозволяє робити доріжки різних конфігурацій і кольорів. Можна також, як і гравійні доріжки комбінувати цегляні доріжки, підбираючи різні кольори і форми цегли.

Монтаж таких доріжок відбувається наступним чином:

Заглиблюються в грунт, на рівень, який залежить від товщини цегли і підсипання. На дно траншеї підсипають пісок або відсів, потім укладають цеглу. У рідкісних випадках цегла кладуть на розчин.

Садові доріжки з цегли

Важливо розуміти, чим вище ціна за цеглу, тим краще якість, і відповідно більше термін служби.

Монолітні доріжки

Це найдорожчий і копіткий вид дорожніх покриттів. Згідно розмітці, роблять траншею, на її дно засипають щебінь. Після армують доріжку використовуючи або арматуру, або сталеву сітку.

По краях траншеї встановлюють опалубку і заливають бетоном. Поверхня такої доріжки міцна і довговічна. Надалі бетонне покриття при бажанні можна облицювати всіма доступними видами облицювання.

Трав'яна доріжка

Це самий естетично схожий для дачної території матеріал. На певну ділянку землі висаджується газонна трава. Даний вид трави не боїться того, що по ній ходять. Виглядають такі доріжки вкрай привабливо. Однак є істотний мінус, за травою необхідно доглядати: поливати, підстригати, удобрювати, підсівати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: