У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:31, 23 Лютого, 2021

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Лазерна епіляція у Львові

Лазерна епіляція у Львові thumbnail

Епіляція це спосіб видалити небажані волоски через руйнування волосяних цибулин. Серед численних способів найбільшою популярністю користується саме лазерне видалення волосся, тобто вплив на фолікули світлом лазера.

Принцип видалення простий: корінь волосся нагрівається випромінюванням, яке дає лазер. Через високу температуру цибулина гине. При цьому дуже важливо зруйнувати не тільки саме волосся, але і тонкі капіляри, що живлять цибулину. Дана процедура є безпечною і не викликає  больових почуттів.
Існує кілька видів лазерів: рубіновий, олександритовий, неодимовий, діодний.
Також  варто пам'ятати, що лазером видаляються тільки «молоді» волоски, а їх на тілі всього 10-30%. Решта 70-90% - це волосся в «сплячому» стані або ті, які тільки «прокинулися» і готуються до активного росту. Ось чому для досягнення потрібного естетичного ефекту необхідно провести кілька сеансів епіляції лазером. Якщо видаляються волосся на обличчі, між сеансами має пройти 4-6 тижнів, якщо на тілі, то інтервал збільшується до 6-8 тижнів.

У косметологічному центрі Estetic Derm, що знаходиться на вулиці Кульпарківська 64а (Парус Парк) у Львові лазерну епіляцію виконують за допомогою діодного лазера ALvi Prague DL-7000. Використання цього обладнання забезпечує оптимальний результат та максимальну безпеку клієнтів. 

Розпочати сеанси лазерної епіляції можна в будь-який час року, потрібна тільки попередня консультація, щоб виключити протипоказання. Якщо необхідно встигнути до літа виглядати на всі сто, то краще почати готуватися в осінньо-зимовий період.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: