У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:11, 8 Квітня, 2021

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Підгорецький замок: цікаві факти

Підгорецький замок: цікаві факти thumbnail

Приїжджаючи до Львову, туристи одразу цікавляться, куди можна піти та що подивитися в місті та його околицях. Крім міських визначних пам'яток професійні екскурсоводи пропонують приїжджим гостям в обов'язковому порядку відвідати Підгорецький замок, який розташований в Бродівському районі області. Ця пам'ятка дивує туристів ренесансним стилем оформлення та багатовіковою історією, про це повідомляє сайт «Мій Львів». На сайті Ви можете почитати новини Львова. Саме грамотно підібране розташування дозволяє мандрівникам побачити наймальовничіші пейзажі цих місць.

Ця пам'ятка стоїть в списку обов'язкових до відвідування місць з кількох причин:

  1. Замок має унікальну архітектуру й чудові фасади. А навколо нього розташувалося плато з вражаючими видами, які варто побачити кожному. За рахунок того, що в цих місцях нікого немає, крім туристів, приїжджі мають можливість насолодитися тишею й зануритися в ті часи, коли в замку ще жили.
  2. У 2018 році була проведена реставрація не тільки двору, але й великої кількості приміщень. Тому туристи можуть своїми очима побачити ті кімнати, в яких проживала знати.
  3. Протягом тривалого часу замок вважався одним із найкращих в Європі. Тому він викликав інтерес не тільки у звичайних людей, а й знаменитостей, одним із яких був Оноре де Бальзак. Деякий час в будівлі зберігалася велика кількість цінних речей.
  4. У замку та його околицях можна провести незабутню фотосесію, яка запам'ятається на все життя.

На сьогоднішній день замок входить в список 100 найкращих архітектурних пам'яток. Перші згадки про нього були зафіксовані в 1530 роках. З історією виникнення споруд туристів познайомить екскурсовод.

Також гід познайомить гостей з різними легендами, велика частина яких адресувалася власнику побудови Северина Жевуському. Ця людина практично весь свій час проводив у лабораторії. Багато говорили, що Северин хоче знайти формулу еліксиру молодості і знайти філософський камінь, за допомогою якого він став би ще багатшими. Сьогодні ця лабораторія реконструйована і облаштована різними пристосуваннями тих часів, тому туристи можуть ознайомитися з усіма атрибутами.

Існує ще одна легенда. Один з власників замку замурував в стінах свою дружину, так як дуже сильно ревнував її до всіх. Після чого привид жінки блукає коридорами замку не може заспокоїтися. Білу даму можна побачити не тільки в приміщенні, але і в околицях пам'ятки.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: