У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:36, 21 Грудня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Чета Бейкера

День народження Чета Бейкера thumbnail

23.12.2009 (середа)

Кав’ярня-галерея “Штука”

Святкуватимемо день народження Чета Бейкера – одного із найвидатніших джазових музикантів XXст. Увесь день у кав’ярні звучатиме м’який ліричний голос та щира гра труби харизматичного Бейкера, за якими відчувається забуті сум та самотність.
Чет Бейкер займає важливу роль у розвитку модерн-джазу, зокрема в експериментах у сфері комбо, які створили передумови для наступного розвитку кул-джазу – стилю, який народився у 1950х рр. на Західному узбережжі США та характеризується емоційною стриманістю та тенденцією до зближення із композиторською музикою.
Харукі Муракамі: «…Стрімко пронизуючи повітря, нон-вібрато зникають з дивовижною легкістю. Мелодія, ще не ставши піснею, поглинається довколишніми стінами. Це не означає, що у технічному плані гра Бейкера бездоганна. Справа тут зовсім не у досконалій майстерності. Його виконання надзвичайно відкрите. Можливо, у когось навіть виникне неспокійна думка: якщо й далі так грати, можна коли-небудь спіткнутись. У звучанні Бейкера одночасно відчуваються щирість та сум. Можливо, в його грі і немає глибини, яка б передавала епоху. Проте відсутність цієї глибини хвилює наші почуття, нібито кажучи: «Щось схоже з нами уже колись було».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: