У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:41, 24 Грудня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Велика коляда” | Фестиваль

“Велика коляда” | Фестиваль thumbnail

7 - 31.01.2010

Храм Пресвятої Євхаристії

ХІ Різдвяний фестиваль “Велика коляда”

Празник Різдва Христового відіграє особливу роль у релігійно-духовному житті кожної людини. Різдвяні традиції українського народу особливо підкреслюють велич приходу у світ Божого Сина, котрий своєю присутністю серед нас з’єднав Небо із Землею. У кожній християнській родині святкування Різдва супроводжується не лише релігійно-духовними переживаннями, але й багатими українськими християнськими традиціями: колядками, щедрівками, вертепами тощо.

Для піднесення духовно-культурного рівня народу, а також для збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю, впродовж багатьох років у храмі Пресвятої Євхаристії Центрі душпастирства молоді, що у місті Львові, пл. Музейна, 3, традиційно проводиться різдвяний фестиваль “Велика Коляда”. До участі у фестивалі запрошуються дитячі, юнацькі і дорослі, однорідні і мішані, аматорські і професійні хори, родинні ансамблі, вокально-інструментальні та інструментальні ансамблі, оркестрові колективи, театральні гурти, сольні виконавці.

У цьогорічному фестивалі в спільному виконанні усіх хорів звучатимуть твори композиторів з Києва, Закарпаття та Львова, зустрічі з якими з особливою приємністю очікуємо на заключному гала-концерті фестивалю. Гостями цьогорічної “Великої Коляди” будуть цікаві самобутні гурти з Гуцульщини. Новинкою цього року буде музична емблема фестивалю, спеціально створена львівським композитором Остапом Мануляком, яка супроводжуватиме початок і закінчення усіх фестивальних виступів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: