У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:14, 11 Січня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Олександра Крохмалюка

Виставка живопису Олександра Крохмалюка thumbnail

1 - 31.01.2010

Кав’ярня-галерея “Штука”

Олександр Крохмалюк народився 1948р. у м. Бориславі, у 1980 році закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (сучасна Львівська академія мистецтв), учасник численних національних та міжнародних виставок, симпозіумів та пленерів.

Володимир Овсійчук, доктор мистецтвознавства, професор: «...його основна творча особливість – володіння монументальним баченням, бо вабить його не камерна фрагментарність природи в імпресіоністичному трактуванні, а образ простору, сприйнятий в його природній величі. Художник прагне до виявлення не хвилевого, а суттєвого, матеріального, несхибно-стійкого і могутньо вічного… Крохмалюк володіє найсуттєвішою рисою художника – в кожному творі він прагне віднайти загальний стиль. Тому його визначає конструктивна чіткість композиційної побудови і майже незмінна в характері мажорна колористична звучність. Він малює густим накладанням фарб, подекуди шерехатими згустками, користуючись пензлем і шпателем. Однак його малярська мова неодмінно еволюціонує згідно «потреби» змісту, та залишається завжди життєствердною, емоційною та глибоко переконливою. В його краєвидах відчувається легкість атмосфери, повітряність простору, руху води чи хмар, але передані так, ніби все на землі і в небі перебуває в близькій спорідненості та в обопільній залежності…».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: