У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:39, 20 Січня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Кабінетна” зустріч з бардом Андрієм Євтушенком

“Кабінетна” зустріч з бардом Андрієм Євтушенком thumbnail

20.01.2010 (середа)
18:00

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

Що ми знаємо про авторську пісню в Україні? Що відбувається в одному з найпопулярніших на зорі незалежності жанрів? Які завдання ставлять перед собою митці, що продовжують працювати у ньому? Чим живе середовище бардівської пісні? Що нового відбувається у цьому жанрі тепер? Які проблеми відчувають і що турбує виконавців авторської пісні зараз?

Про це та інше говоритимемо з бардом Андрієм Євтушенком у літературній кав’ярні "Кабінет"

Коротко про гостя:

Андрій Євтушенко народився на Прикарпатті. В кінці другого курсу в "Львівській політехніці" написав першу пісню.
Закінчив з відзнакою Інститут Громадського Лідерства, де працював над проектом створення громадської організації з метою розвитку та популяризації українського мистецтва, зокрема української авторської пісні й співаної поезії, виявлення і підтримки талановитих молодих виконавців. Після закінчення створив творче об'єднання "Збанок".
Член Британської Ради при ЛНУ ім. І.Франка.
Член Християнського Англійського Клубу.
Брав участь в акціях "Чиста Говерла" (2005, 2006, 2007). Мета акції – очистити найвищу вершину України від сміття.
В жовтні 2005 записав свій перший альбом "Туга за серцем твоїм", в лютому 2006 – другий – "Призабута мелодія", а в липні 2007 третій – "Сонце на долонях". Працює над четвертим альбомом своїх англомовних балад. Минулого року брав участь у фестивалі авторської пісні та співаної поезії "Булат" (м.Суми). Позаминулого року на Регіональному пісенному фестивалі "Цвіт папороті" (м.Стрий) здобув ІІІ місце в номінації "Авторська пісня", а минулого року брав участь у фестивалях "Зашків-2007", "Срібна підкова" та на фестивалі авторської пісні "Пісенна мрія" (м.Одеса), де здобув І місце. Став учасником Першого поетичного форуму "Веб'єднання" разом із багатьма поетами та бардами з усієї України. Брав участь в організації фестивалю пісні "Бескиди", що відбувся у Верхньому Синєвидному Сколівського р-ну Львівської обл.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: