У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:41, 27 Січня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фантастика у короткому метрі | Кіно

Фантастика у короткому метрі | Кіно thumbnail

12.02.2010 (п'ятниця)
18:00

Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. Богомольця, 6)

Колекція короткометражних фільмів від Міжнародного фестивалю фантастичних фільмів у Невшателі (NIFFF), Швейцарія

Фестиваль NIFFF засновано у 2000 році і зараз це одна з основних фільмових подій у Швейцарії. Відбулось лише 9 фестивалів а NIFFF за якістю та оригінальними програмами, а також за участю відомих гостей став знаковим як для Швейцарії так і для любителів чи критиків кіно. Особливістю фестивалю є багата і різноманітна програма, побудована навколо однієї центральної осі – фантастичне кіно, і двох додаткових тем – азіатського кіно і цифрових медіа.
У програмі фільмів, що буде вперше показано в Україні, глядачеві пропонується збірка вибраних фільмів NIFFF, які демонструють велике розмаїття естетики і жанрів, які існують в швейцарському кіно. Ця колекція короткометражних фільмів збалансована між традиціями академічної школи та творчістю незалежних режисерів. Збірка складається з 15 фільмів, які створені між 2002 та 2009 роками.. (програма у додатку)
Концепція «фантастичного кіно» на якій базується програма NIFFF- фокусується на таких фільмах, котрі руйнують межі загальноприйнятної «нормальної реальності», що визначена «законами природи». Ці «порушення» можуть мати велике різномаїття форм: від ефектних кіновидовищ до витончених художніх кіноформ. Тому фестивальна програма щороку представляє всі формати: від блокбастерів до фільмів d'auteur, від чорної комедії до Sci-Fi, від stop-motion анімації, до CGI. Фільми цього жанру дозволяють нам відкрити цілі уявні світи і на хвильку засумніватися у правильності нашого звичного сприйняття щоденної реальності. Ціль фестивалю - наголос на креативності жанру фантастики сьогодні, і на його ролі в історії світового кіно.

Організатори проекту: МедіаДепо та ГО «Штука» (Львів)
Діяльність МедіаДепо спрямована на розвиток мистецтва, створеного за допомогою новітніх технологій. За останні роки МедіаДепо регулярно представляє львівській публіці актуальні міжнародні проекти у галузі медіа мистецтва. Це - щорічний показ фестивальних програм відомих європейських проектів (Арс Електроніка (Австрія), Трансмедіале (Берлін), ВРО (Вроцлав) та інші) на Тижні актуального мистецтва, презентація фестивалю короткого метру Інтерфільм (Берлін), виставковий проект «Швейцарський дизайн в Голівуді» та багато іншого.

Проект реалізується у співпраці з Медіа Арт Лабораторія (Київ) та фестивалем WIZZ ART (Львів)
за підтримки: Швейцарської Культурної Програми в Варшаві, Львівського палацу мистецтв та Центру міської історії Центрально-Східної Європи

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: