У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:25, 3 Лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

« Музика в теплих тонах» | Концерт

« Музика в теплих тонах» | Концерт thumbnail

9.02.2010 (віторок)
19:00

Львівська філармонія

До дня святого Валентина відбудеться благодійний концерт «Музика в теплих тонах», котрий презентуватиме ліричну музику для закоханих і тих, хто в пошуку…

Концерт вестиме один із найвідоміших скрипалів України Остап Шутко, гру Камерного оркестру капели «Трембіта» доповнюватимуть пантоміми «Tymoshenko Mime Theatre», а врочистий настрій створить ЛЮБОВ.

Кошти з продажу квитків будуть передані через фонд «Крила надії» на потреби дітей, що проходять лікування у Львівській обласній дитячій спеціалізованій лікарні у відділенні гематології та хірургії.

Виконавці:
Остап Шутко – скрипка
Адріан Боднар – скрипка
Іванна Комаревич – сопрано
Театр пантоміми «Tymoshenko Mime Theatre»
Камерний оркестр капели « Трембіта»
Концертмейстер Адріан Боднар
Художній керівник Микола Кулик

Лунатимуть твори: Астор Пяццола Libertango, Астор Пяццола Meditango, Мендельсон «Весільний марш», Й. Брамс Угорський танець, Р. Штраус Марш – Радецкі, Р. Штраус Віденський вальс, Ніно Рота «Ромео і Джульєтта: Тема кохання», Мішель Лєгран «I will wait for you», Лєрой Андерсон «Піцикато», Н.Гаде «Ревність», А .Хачатурян «Танець з шаблями», К. Дембскі «Country», Лєрой Андерсон «Fiddle-Faddle» , А.Гардель Танго «Аромат жінки» , Дж. Кєрн, "Дим" з мюзікла "Роберта"

Довідка:
Остап Шутко є одним із найвідоміших українських музикантів нашого часу. Закінчив Львівський Вищий Музичний Інститут ім.М.Лисенка, навчався в аспірантурі у всесвінтьо відомого педагога проф.І.Німана в Лондоні та в Національній Музичній Академії ім.П.І,Чайковського в Києві у проф.Б.Которовича.
Лауреатом престижних міжнародних конкурсів у Вільнюсі, Ваймарі, Перемишлі, Барселоні, Києві. Стипендіат президента України, королеви Іспанії, UNESCO. Великий вплив на формування особистості мали зустрічі з такими музикантами як І.Безродний, З.Брон, А.Лисий, С.Сондецкіс, Д.Башкіров, Л.Шпіллер, М.Естрелля, Л.Вітошинський та багато ін..
Створив "Український квартет", працював концертмейстром в міжнародних юнацьких симфонічних оркестрах в Байройті та Лондоні. Після повернення в Україну Остап Шутко деякий час працює в ДКА "Київські солісти", з яким стає володарем Гран-прі на міжнародному конкурсі у Відні
У 2001 р. Академія Мистецтв України нагородила Остапа Шутка почесним дипломом "За високу професійну майстерність". На даний момент Остап Шутко є одним із найвідоміших українських музикантів як у себе в країні так і закордоном і кожна його поява на сцені - це справжня мистецька подія. Остап Шутко концертує в багатьох країнах світу, зокрема в Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі, Швейцарії, Франції, Австрії, Англії та ін., має СД а також записи на Радіо, ТБ, він є членом журі на міжнародних музичних конкурсах.

Іванна Комаревич народилась 5 листопада 1984р. в м. Кременець, що на Тернопільщині.Від 5 класу музичної школи розпочала заняття по вокалу у Володимира Блажка. Приймала активну участь у концертах, конкурсах, фестивалях, де показувала найкращі результати.
Після закінчення музичної школи закінчили філологічний факультет Кременецького ліцею при ТАНГ. У 2000р. вступила до Рівненського музичного училища на факультет хорове диригування – клас Галини Рябоконь, вокал Оксана Тарасенко. 2004-2009рр. – навчання у Львівській Національній Музичній Академії ім. М.Лисенка на кафедрі вокалу. Академічний спів у класі Народного артиста України, професора Володимира Ігнатенка, концертно – камерний спів у класі професора Мирослава Лагойди.

Вартість квитків: від 30 до 70 грн.
Квитки продаються у касах Львівської Філармонії
Організатори: Мистецьке об’єднання «Дзиґа», капела « Трембіта», Львівська обласна Філармонія.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: