У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:31, 3 Лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Львів – Маленький Париж» | Виставка

«Львів – Маленький Париж» | Виставка thumbnail

1 - 28.02.2010

Кав’ярня-галерея “Штука”

Виставка світлин Кирила Горішнього з колекції «Львів – Маленький Париж».

Звичні очам львів’янина міські пейзажі перетворюються на яскраву гру світла і тіней, а вечірня романтика міста нагадує, що у Львові так багато краси, яку забуваєш помічати щодня.

Кирило Горішній – французький фотограф українського походження, у об’єктиві якого відбились Франція, США, Канада, Іспанія, а з 2001 року й Україна. Франкі Бландо, головний редактор «Резо Інтернаціональ» (французький культурологічний журнал): «Його вабить пострадянський простір, водночас складний та різноманітний, і постаті й атмосфера Сходу стануть лейтмотивом його фотографічної творчості. З України до Росії, від Грузії до Білорусії, він колесить сьогодні по колишньому Радянському Союзу, сприймаючи його оком документаліста. Чеpeз cво? фотографі? та тeкcти, вiн вiдбивaє таємниче минуле і важкий перехідний період молодих держав, які переживають етап рeконcтрyкції. Між репортажами вiн пepeбyвaє в Пapижi тa Києвi, aле досліджує художню фотографію в обраному ним місті - Львові. Справжній музей під відкритим небом, цей український духовний центр з віденськими манерами дарує йому неоціненне джерело натхнення і творчості…».
Кирило Горішній - не лише автор власних експозицій у різних куточках світу – Львові, Парижі, Торонто, Берліні, Стокгольмі, Києві, Барселоні..., а й організатор визначних подій у фотожитті Україні: виставки «Моя Франція» фотохудожника Андре Кертеша (2004р.), ІІ Міжнародного фестивалю фоторепортажу «Кути зору» (2005р.).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: