У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:11, 4 Лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття персональної виставки плакату Віталія Шостя

Відкриття персональної виставки плакату Віталія Шостя thumbnail

10 - 28.02.2010
16:00

Львівський палац мистецтв

Віталій Шостя – відомий в Україні київський художник-графік, педагог, автор концепції нового українського плаката, постійний учасник щорічної виставки плакату у Палаці мистецтв «Україну свою любіть…».

У Палаці мистецтв триватиме персональна виставка плакатів Віталія Шості, де будуть представлені плакати різних жанрів та різного періоду творчості автора. Його твори вирізняються сміливістю порушених проблем, винахідливістю і розмаїттям образних та композиційних вирішень. Особливу увагу приділяє створенню плакатів на теми національного відродження. Автор публікацій з питань розвитку плакатного мистецтва. Твори: плакати "Хай щастить!" (1978), "Рости великий!" (1982), "Прочитайте знову тую славу!" (1988), "Ожиємо, брати, ожиєм!" (1990), "Прозріте, люди, день настав!" (1991), "О, слово, будь мечем моїм!" (1992), "…І всякий день перед нами стид наш… Тарас Шевченко" (1993), "Мій край прекрасний, розкішний, багатий. Хто тебе не мучив?.. Тарас Шевченко" (1994); плакати до художніх кінофільмів "Село Качка" (1977), "Дударики" (1980), "Поганий хазяїн шкодить природі і собі" (1986), "Політ птаха", "Закляття долини змій", "Дзеркало для героя" (1988), "Зона", "Нечиста сила", "Ім'я" (1989) та ін.

Довідка про автора:
Віталій Шостя працює в галузі плаката та графічного дизайну. Високий професіонал, автор концепції нового українського плаката, організатор різноманітних творчих проектів. Активний учасник всеукраїнських та найавторитетніших міжнародних виставок, багаторазовий лауреат вітчизняних та міжнародних конкурсів плаката. Особливе місце в творчому доробку художника займають плакати, присвячені темі національного відродження. Його персональні виставки проходили у багатьох містах України, а також у Німеччині та Польщі. лідну творчу роботу митець успішно поєднує з викладацькою. Твори В. Шості зберігаються в музеях та приватних колекціях України, Фінляндії, Польщі, Чехії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Японії, Ізраїлю, Греції, США.

Біографічна довідка:
Народився 22 квітня 1942у м. Ак-Булак Оренбурзької обл. (Росія).
В 1970 —  закінчив Київський державний художній інститут за спеціальністю «Графіка». З 1970 викладає в Київському державному художньому інституті (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури). З 2004 завідувач кафедри дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Член Національної спілки художників України. Нагороджений: орденом «Знак Пошани» (1986), Золотою медаллю АМУ (2003).
Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: