У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:56, 15 Лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Ніни Сімон

День народження Ніни Сімон thumbnail

21.02.2010 (неділя)
9:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

Кав’ярня-галерея «ШТУКА» запрошує приєднуватись до святкування 77 уродин Ніни Сімон – американської співачки та композитора, піаністки та аранжувальниці, борця за громадянські права чорношкірих у США.
Ніна Сімон прагнула стати класичною піаністкою, проте її праця охоплювала величезне розмаїття музичних стилів, у т.ч. класичну музику, джаз, блюз, соул, фольк, ритм-енд-блюз, ґоспел та поп-музику. Вона звертала значну увагу на музичне виявлення емоцій: впродовж одного концерту чи запису альбому емоційність її голосу могла коливатись від бурхливої радості до трагічної меланхолії. Ніна Сімон записала понад 40 живих та студійних альбомів, найактивнішим творчим періодом були 1958-1974рр. Найбільш популярними її композиціями є “I Put A Spell On You”, “Sinnerman”, “Four Women”, “My Baby Just Cares for Me” та інші. Багато її пісень використовувались як звукові доріжки у фільмах, а також у відеоіграх, рекламі та телевізійних серіалах.
Ніна Сімон ненавиділа, коли її називали «джазовою співачкою». «Для більшості білих джаз означає «чорний», джаз означає «бруд», що зовсім не є тим, що я співаю. Я граю чорну класичну музику», - сказала Ніна Сімон у одному із інтерв’ю. Її хриплий та глибокий голос здобув їй ім’я «Верховної жриці соулу» та гучну славу одного із найобдарованіших виконавців, композиторів та піаністів того часу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: