У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:06, 19 Лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Свято шоколаду | Фестиваль

Свято шоколаду | Фестиваль thumbnail

6 - 8.03.2010

Палац Мистецтв
Площа перед  Львівською Оперою
Будинок Вчених

Вже чимало століть Львів тішить своїх мешканців та гостей унікальною аурою з ароматом кави та шоколаду. Вишукані львівські солодощі мають давню історію – львів’яни відкрили для себе шоколад ще в середньовіччі. Відтоді у Львові з’явилися східні солодощі та французькі десерти. Потім місцеві майстри-пекарі та кондитери самі почали виготовляти розмаїті солодкі смаколики. З початком ХХ ст. майже в кожному будинку теперішніх проспектів Свободи і Шевченка були цукерні. У той же час Львів став, після швейцарського Берна, другою європейською столицею шоколаду.
Що ж може змагатись за любов львів’ян більше, ніж Його Величність Шоколад? У Львові шоколад їдять, п’ють, дарують, ним пишаються, насолоджуються, захоплюються, з ним фантазують, ідуть у гості, освідчуються у коханні, приймають серйозні життєві рішення І тільки у Львові – найсолодшому місті України, шоколад називають особливо – «чоколяда». Львів’яни навіть вигадали власну вільноконвертовану валюту – хочеш комусь віддячити, кажеш: «З мене чоколяда».
На Святі Шоколаду на Вас чекають: створення та поїдання найдовшого шоколадного торта, майстер-класи з приготування шоколадних виробів, бризки шоколадних фонтанів, конкурси, забави, цукерковий кулькоспад, розваги для дітей і дорослих, виступи музичних гуртів і театральних колективів. Працюватиме імпровізована шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Детальніше:
Сайт: www.shokolad.lviv.ua
Тел.: (032) 294 96 44

АфішаВарто прочитати:Один коментар on "Свято шоколаду | Фестиваль"

  1. Петро on Пн, 8 Бер 2010 22:53 

    по відгуках на інших сайтах, та й по власним враженням видно, що цьогорічне свято мяко кажучи організатам не вдалося, можливо брак коштів, можливо захланність, а вже це як наслідок зменшило кошти, а можливо проста банальна відсутність свіжих ідей та бачення проведення свят на такому рівні.
    не хочетьсящоб Львів почав втрачати набутий останніми роками туристично-привабливий статус не лише для туристів зза кордону, а й України
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: