У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:21, 25 Лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Ростислава Копильчака «Контрасти»

Виставка живопису Ростислава Копильчака «Контрасти» thumbnail

1 - 31.03.2010

Кав’ярня-галерея “Штука”

Барвисті полотна, мальовані виразними широкими мазками, притягують теплом та любов’ю, і, незважаючи на розмаїття тем і різні техніки, які використовує художник, залишають відчуття гармонії. «Я не хотів би обмежувати себе визначеною тематикою, для моєї творчості характерним є постійний пошук все нових і нових джерел натхнення», - розповідає майстер.

Ростислав Копильчак – сучасний львівський художник, талант до малювання у якого виявився та розвивався ще з раннього дитинства: щирі та зворушливі дитячі малюнки фломастерами та олівцями еволюціонували до масштабних полотен олійними фарбами та пензлем. У 2000-му році Ростислав Копильчак закінчив Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша, у 2002-му – факультет образотворчого мистецтва та реставрації Львівської академії мистецтв. У вересні 2009 року у львівській художній галереї «Равлик» відбулась перша персональна виставка митця, до цього він був учасником численних колективних виставок.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: