У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:21, 25 лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Ростислава Копильчака «Контрасти»

Виставка живопису Ростислава Копильчака «Контрасти» thumbnail

1 - 31.03.2010

Кав’ярня-галерея “Штука”

Барвисті полотна, мальовані виразними широкими мазками, притягують теплом та любов’ю, і, незважаючи на розмаїття тем і різні техніки, які використовує художник, залишають відчуття гармонії. «Я не хотів би обмежувати себе визначеною тематикою, для моєї творчості характерним є постійний пошук все нових і нових джерел натхнення», - розповідає майстер.

Ростислав Копильчак – сучасний львівський художник, талант до малювання у якого виявився та розвивався ще з раннього дитинства: щирі та зворушливі дитячі малюнки фломастерами та олівцями еволюціонували до масштабних полотен олійними фарбами та пензлем. У 2000-му році Ростислав Копильчак закінчив Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша, у 2002-му – факультет образотворчого мистецтва та реставрації Львівської академії мистецтв. У вересні 2009 року у львівській художній галереї «Равлик» відбулась перша персональна виставка митця, до цього він був учасником численних колективних виставок.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: