У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:50, 26 Лютого, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фінал “Кубка Галицької ліги КВН”

Фінал “Кубка Галицької ліги КВН” thumbnail

3.03.2010 (середа)
18:00

МПК ім. Г. Хоткевича

Затягнувшийся дебютний сезон "Кубка Галицької ліги КВН" завершується. Отже фінал Кубка Галицької ліги сезону 2009 року відбудеться за участю наступних команд:
«Абзац» (Рівне),
«Найс» (Львів),
«InTeam» (Івано-Франківськ),
«Basta» (Львів).

Тепер про конкурси. Тема гри – «Казковий фінал».

1. Візитка – «Жили-були». Тривалість – до 5 хвилин. Зверніть увагу – не привітання, не фрістайл, а саме візитка. Тому ваше завдання – якомога повніше розповісти про команду, її учасників, місто чи навчальний заклад, який вона представляє. Не мені вам розповідати, які теми мініатюр і жартів наші редактори люблять, а які нещадно вирізають. Творимо, творимо і ще раз творимо, творимо!

2. П’ять новин. Неважко здогадатися – від вас вимагається п’ять банальних текстових жартів. Ускладнимо завдання – кожна новина повинна мати певну тему. А саме:
Перша – новини науки.
Друга – новини мистецтва.
Третя – новини спорту.
Четверта – новини кіно.
П’ята – новини Африки.
Новини на інші теми (або штучно прив’язані до тем) відкидатимуться ще на попередній редактурі. Звісно, редакторам бажано принести хоча б по кілька жартів на кожну тему – аби було з чого вибрати.
Після читки текстів настане другий етап цього конкурсу – кожна команда матиме свого рецензента з журі, який поставить їй два запитання, навіяні почутим. Команда повинна в режимі бліц-розминки спробувати смішно відповісти. Журі оцінюватиме як самі жарти, так і відповіді на запитання.

3. Три в одному «Ось і казочці кінець». Тривалість – до 5 хвилин. Така собі суміш домашнього завдання, відеоконкурсу і конкурсу однієї пісні. Відео (до 2 хвилин) – обов’язково самозйом (з учасниками команди в кадрі)! Пісня – обов’язково смішна! Заспокойтеся, це не фінал телевізійної ліги, де від вас потрібна плаксива фіналка. Журі оцінюватиме саме гумор, а не пафос. Знову ж таки ускладнимо ваше завдання – кожна команда отримає конкретну казку, кінець якої їй потрібно буде показати у цьому конкурсі.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: