У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:07, 4 Березня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«ТаРУТА» концерт-презентація альбому «Народжені в ЛЮБОВІ»

«ТаРУТА»  концерт-презентація альбому  «Народжені в ЛЮБОВІ» thumbnail

5.03.2010 (п'ятниця)
18:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Початок весни, перші промені березневого натхнення торкнуться серць новою музикою. Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» презентує свою дебютну платівку.
Двічі лауреати «Червоної Рути» представлять на суд слухачів результат своєї 2-річної праці – пісенник «Народжені в ЛЮБОВІ».
Оригінальне звучання платівки – це співпраця з провідним звукотворцем київської студії «Комора» Костянтином Костенком.
Стильне й вишукане оформлення музичної бандеролі «тарутівців» – це творчий тандем із відомим литовським фотохудожником Юозасом Валюшайтісом.
І нарешті атмосфера нестримної творчості, пошуку, натхнення – це друзі й колеги, які підтримували і надихали «ТаРУТА»: Ніна Матвієнко й Петро Гончар, Наталя й Олег Скрипки, Сестри Тельнюк, ветеран вітчизняної співаної поезії Сергій Шишкін та очільник гурту «Юркеш» Юрко Юрченко.
Платівка налічує 11 оригінальних награнь, об’єднаних у концепцію «Народжені в ЛЮБОВІ». Починається альбом традиційним співаним благословенням, без якого в Україні не обходився жоден почин. А закінчується піснею в дарунок, яку було додано до змісту задля вшанування пам’яті Василя Гонтарського, засновника гурту «Вася Club». Загалом же, кожна пісня збірки нині сприймається як символ гурту «ТаРУТА», адже у ній і щирість української етніки, і нестримність сучасної поетики, і постійний музичний пошук-експеримент зі смаком та естетикою, що цікава й ваблива простому подорожньому, вишуканому меломану-інтелектуалу... Людині, яка покликана ЛЮБОВ'Ю і народжена в ЛЮБОВІ.
«З таким настроєм ці пісні і народжувалися, і записувалися. Інакше й бути не могло, оскільки саме під час роботи над цим матеріалом троє гудців колективу – я, Данило Данилейко та Максим Бойко – стали татусями. Хто вперше, а хто і вдруге. У результаті пісенник вийшов дуже позитивний і душевний», - пояснює назву платівки Євген «Їжак» Романенко, керманич «Етно-Рок Фундації «ТаРУТА».
На останньому етапі створення дизайну платівки дебютник «ТаРУТА» набув статусу Міжнародного мистецького проекту. Адже «ТаРУТА» повторила історію марки Української Народної Республіки, коли 1918 року її створив литовський художник Георгій Нарбут. Творець же художнього оформлення музичної бандеролі-диску «ТаРУТА» – відомий фотохудожник з Вільнюса Юозас Валюшайтіс.
Привітати «тарутян» з первінцем прийдуть друзі й колеги – гурти «Бурдон», «Люди добрі» та «Бай».

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: