У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:35, 11 Березня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

DWC presents: RASTA[ВРАЦІЯ] with R COLA [CANADA] | Вечірка

DWC presents: RASTA[ВРАЦІЯ] with R COLA [CANADA] | Вечірка thumbnail

19.03.2010 (п'ятниця)
23.00

Хмільний дім Роберта Домса

DRUMWAVESCREW презентує найбільшу рагга-джангл подію року RASTA[ВРАЦІЯ] за участю легенди рагга культури RCOLA. Якщо Ви слухали або ж хоча б чули що-небудь про рагга-джангл, отже Ви точно знаєте хто ця Людина. Легенда рагга культури такого масштабу - вдруге на території України, навіть всього колишнього СНД.
Зустрічайте:
- RCOLA (Royal Crown, Jungle x., Humble, Wikkid) Montreal, Canada
Легенда рагга-джангл сцени. Єдиний у своєму роді артист, серце якого наскрізь просочене любов'ю і добром. Людина упевнена, що позитивна енергетика рагга-джанглу і дабвайза здатна перевернути сучасний світ, повернувши людям здатність любити і вірити, розмножуючи все більше і більше маленьких щасливих рагга-джангл солдатиків на всій землі.
Зібравши групу однодумців в 2002 році він засновує знаменитий лейбл "Chopstick Dubplate",а вже в 2004 році запускає два власних лейбли: "Junglexpeditions" і "Royal Crown". Паралельно з цим випускає більше 20 власних треків на вінілі і CD, які тут же набувають максимальної популярності, не залишаючи байдужих.
- SHK (Illegal Jungle Crew) Київ
Входить до складу Illegal Jungle Crew разом з Dj Dusty (Badman Selectah, Germany), Dj D-white (Space Unity, Dp), HOT (Russia, Tula) і E>nergetic (Dp).
Shk один із організаторів серії гарячих вечірок MURDARAH VIBEZ в Дніпропетровську. Так само бере участь у відомих на всю Україну фестивалях Konkret Jungle Ukraine і Tribute To Haile Sellassie.
А також:
-МС Ras Detective [Tape Dealers Sound System] (Київ)
DRUMWAVES CREW:
-LOYA LISTA (special b-day set)
-UNIQUE
-FREDDY RAGGA
-PIONEER
REGGAE & DUB STAGE:
-GARRY SHUMOFF
-DREAD
-T-ONE
-MADHEAD
-TRIM
-INSANE

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: