У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:14, 15 Березня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фінал конкурсу “Львівська леді”

Фінал конкурсу “Львівська леді” thumbnail

21.03.2010 (неділя)
18.00

Львівська філармонія

Конкурс "Львівська Леді" – це проект, метою якого є створення попиту у нашому суспільстві на справжню Леді, з великої літери.
«Леді – це яскрава суміш краси, культури і інтелекту, що створює неперевершений аромат витонченості з прекрасним смаком досконалості.»
У фіналі конкурсу братимуть участь 12 претенденток, що успішно пройшли усі відбіркові тури конкурсу. А саме інтелектуальний, кулінарний і танцювальний. Окрім цього учасниці проводили багато інших заходів - брали участь у параді Миколаїв, їздили в дитячий бдинок, проводили акію Країна мрій" у клубі Пікасо, вчили дітей їздити на ковзанах, відвідали війскову частину зі святковим незабутнім концертом, а також пройшли "Школу Леді" , де дізнались багато, як корисного так і цікавого.
Що стосується фіналу, то найважливішою частиною буде конкурс талантів, де учасниці продемонструють свої особливі якості та вміння - від мистецтва фотографії до показу власної колекції вбрання, включаючи танці, співи, гру на музичному інструменті, та багато інших, не менш цікавих талантів.
Також будуть представлені дефіле у різних стилях.
Глядачам хороший настрій даруватимуть популярні львівські гурти «Ener.G» та «Вушка».
Та все ж не забуваймо, що нам потрібно обрати гідну кандидатуру,тож приходь і разом обиратимемо Львіську леді!!!

Контактна iнформацiя
Телефон: 063 725 1424Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: