У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:52, 16 Березня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотопроект Дані Філіпповського “New York x New York | Виставка

Фотопроект Дані Філіпповського “New York x New York | Виставка thumbnail

17.03.2010 (середа)
19.00

Кафе Фотоклуб "Ч/Б.5х5"

У середу 17 березня о 19.00 в клубі-галереї "5 х 5" відбудеться відкриття проекту "New York x New York" київського фотографа Дані Філіпповського.
«Якщо безкінечно сперечатись, яка фотографія краща, традиційна чи сучасна, можна забути про основне - про фотографію. Якщо кожен день думати про те, що має у фотографії більше значення форма чи зміст, ризикуєш втратити суть - фотографію. Якщо без зупинки шукати своє місце у фотографії, обов'язково загубиш не знайшовши і ніколи не дізнаєшся про головне - місце фотографії в твоїй душі.
Київський фотограф Даня Філіпповський не бере участі у війнах цифри проти плівки, форми проти змісту, традиції проти авангарду і цей нейтральний статус дозволив йому знайти своє місце у сучасній українській фотографії, знайти свою фотографію, знайти себе. Філіпповський багато подорожує і Україною і світом і тепер ми хочемо представити львівській публіці його історію під назвою "New York x New York"»
Костя Смолянінов

Офіційна сторінка подіїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: