У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:53, 25 Березня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Port-Royal у Львові | Вечірка

Port-Royal у Львові | Вечірка thumbnail

09.04.2010 (п'ятниця)
19.00

Кінотеатр "Київ"
пр. Шевченка 8

Гурт "Port-Royal" один з найуспішніших клубних проектів Європи – родом з Генуї, що на півночі Італії, заснований двома друзями Attilio and Ettore у 2000 році. Протягом свого існування в гурті з'являлись нові учасники, проте стиль та характер музики залишався незмінним. Зараз, Port-Royal – квартет, що продовжує розвивати ідеї електронної музики, ембіенту та шугейзінгу, використовуючи елементи танцювальної клубної музики.
Цікаво, що одним з чинників, що впливає на творчість Port-Royal є історія східної Європи ХХ ст..
Для Рort-Royal характерними є «атмосферне» звучання та темброві модуляції; велика кількість гітарних звуків і синтезаторних ефектів, які, втім, є закономірними. Відсутність чіткого ритму зовсім не впливає на динамічність композицій, але створює необхідний ефект загостреної чуттєвості у слухача.
Все почуте підсилюється побаченим відео рядом, що остаточно зносить голову єдиним потоком, разом з вокалом і мелодією. Чи-то кліматичні умови, чи морське повітря так вплинуло на продуктивність музикантів, але окрім активної гастрольної діяльності, квартет встигає поповнювати дискографію гурту. Найсвіжішим доробком є платівка Afterglow EP w/ Millimetrik (Sangre D'Encre 2010), що вже встигла привернути увагу прихильників та музичних критиків.
Хто:
Спеціальний гість - PORT-ROYAL (Italy)
А також:
- Dracula Drops D (Lviv)
- Poupee F (Lviv)

Контактна iнформацiя
Телефон:+380935499967

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: