У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:05, 25 Березня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль екстримального туризму та спорту

Фестиваль екстримального туризму та спорту thumbnail

17.04-18.04.2010

17-18 квітня у місті Львові відбудеться загальноміський Фестиваль екстримального туризму та спорту. Метою цього проекту є популяризація рекреаційної зони Погулянка, демонстрація і знайомство львів’ян з дитячими спортивними секціями, що функціонують у Львові, промоція внутрішнього туризму та знайомство з різними видами екстримального туризму (зокрема водного, пішого, вело- та автотуризму).
Згідно з програмою фестивалю, 17 березня з 13.00 до 18.00 відбуватимуться перегони між львівськими компаніями, держустановами за звання найсильнішої, а 18 березня з 11.00 до 17.00 між собою змагатимуться школярі на спортивно-туристичних трасах, відбуватимуться показові виступи спортивних секцій тощо.
«Основне завдання заходу – пропагувати здоровий спосіб життя. Під час цього спортивного свята львів’яни матимуть можливість взяти активну участь в туристській програмі свята: в слаломі на катамаранах, фігурному вело-водінні, скелелазінні, водінні квадроцикла, переправах через яри і водні перешкоди тощо. З усіх цих видів спорту відбуватимуться безкоштовні майстер-класи для тих, хто хоче навчитися вести активний спосіб життя», - зауважує один зі співорганізаторів Фестивалю екстримального туризму та спорту Тарас Білошицький.
Водночас, за словами заступника начальника управління молоді, сім’ї та спорту Олени Кондрат, усіх, хто завітає на свято спорту, матимуть можливість весело та цікаво провести вільний час та отримати якомога повнішу інформацію про міські спортивні секції та спортивні заклади, поспілкуватися як з інструкторами, так і з вихованцями, почути думку професіоналів.
«Ще однією родзинкою Фестивалю екстримального туризму та спорту буде кінозал під відкритим небом – по закінченню змагальної програми всі, кому адреналін заважатиме спати, зможуть переглянути фільми, про рекреаційні можливості Українських Карпат», - каже Тарас Білошицький.
Організаторами Фестивалю екстримального туризму та спорту у Львові є ЛМГО ТСК «Манівці», ЛМГО «Федерація спортивного туризму», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Матеріали надано: http://www.cultureandtourism.lviv.ua/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: