У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:23, 30 Березня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ІІ дитячо-молодіжний форум “Святкуймо Воскресіння разом”

ІІ дитячо-молодіжний форум “Святкуймо Воскресіння разом” thumbnail

11.04.2010 (неділя)

Музей народної архітектури і побуту

11 квітня у Національному музеї народної архітектури та побуту у Львові відбудеться дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом».
Це свято має єднати дітей та молодь, і їхніх батьків. Воно має за ціль підкреслити прекрасні християнські традиції, які відбуваються в часі Великодня, і одночасно стверджувати нашу українскість.
Свято розпочнеться молебнем до Христа Чоловіколюбця. Очолить молебень о. Тарас Милян і запрошені священнослужителі. Співатиме хор семінаристів з семінарії Святого Духа.
У межах заходу відбуватиметься святковий концерт. Спершу виступатимуть вокально-інструментальні дитячі ансамблі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Вони передадуть естафету молоді – студентським колективам Львівського національного Лісотехнічного університету, Львівської ветеринарної академії, хору «Черемош» Львівського національного університету ім. І.Франка. Увечері на сцену вийдуть відомі професійні співаки та гурти: Софія Федина, гурт «Пікардійська Терція», гурт «ДоСхідСонця», гурт «Зоряна».
Для наймолодших, дітей віком від 3 до 7, буде влаштований окремий майданчик для ігор та гаївок. Дітьми будуть опікуватися аніматори «Школи Християнського аніматора» та волонтери.
Для старших дітей будуть організовуватися великі теренові ігри.
Також відбуватимуться майстер-класи з традиційних українських видів ужиткового мистецтва: від плетіння і ткацтва до виготовлення кераміки.
Заплановане проведення своєрідного аукціону, під час якого діти і молодь зможуть виявляти перед публікою свої таланти у співі, танцях, грі на музичних інструментах.
Також відбуватиметься оригінальний ярмарок за участі молодіжних християнських спільнот. Вони представлятимуть самі себе та свою діяльність, щоб усі зацікавлені змогли ближче познайомитися.

Матеріали надано: www.zaxid.netВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: