У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:16, 1 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Французька весна 2010» | Фестиваль

«Французька весна 2010» | Фестиваль thumbnail

07.04-30.04.2010

Із 7 до 30 квітня у Львові відбудеться сьомий фестиваль «Французька весна 2010», у межах якої пройдуть 11 культурних заходів, які популяризуватимуть в Україні сучасне французьке мистецтво. Цього року до популяризації французького мистецтва долучаться письменник Жан Теле та актриса Міу Міу.
Розпочнеться “Французька весна” у Львові 7 квітня відкриттям у Львівському музеї етнографії та художнього промислу виставки плакатів Альфонса Мухи (28 плакатів, на яких є присутня французька культура). Цього ж дня ввечері – показ 24 короткометражних фільмів “Довга ніч короткого метру”.
9 квітня у Львівській філармонії відбудеться концерт класичної музики у супроводі міжнародної солістки Аділії Алієвої та симфонічного оркестру філармонії.
13 квітня – у театрі Заньковецької компанія Сари Дюки покаже сучасний танець “Наші золоті тенета” (ритмічні руху, експресія, гра світла).
14 квітня у львівській книгарні “Є” відбудеться зустріч із письменником та кінематографістом Жаном Теле.
14-18 квітня на Фестиваль допрем’єрних показів приїде французька актриса Міу Міу. Власне, вона знялася у фільмі “Маленькі зони турбулентності”, який можна буде й переглянути. Також презентуватимуть такі стрічки – драму “Регата”, комедію “Лавка Версальського парку”, мелодрами “35 чарок рому” та “Завтра на світанку”.
20 квітня – у Театрі для дітей та юнацтва сучасний цирк Паскаля Руссо “Сп’янілий від рівноваги” (еквілібрист).
22 та 27 квітня – у театрі Заньковецької відбудуться 2 виставки: відповідно “Загадкові варіації” Е.-Е.Шмітта та “Арт” Ясміни Реза.
Протягом “Французької весни” із 6 до 30 квітня у “Смачній плітці” подаватимуть страви французької кухні.

Матеріали надано: www.zaxid.netВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: