У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:37, 1 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вперше в Україні. Maria Serrano – зірка фламенко світової величини! | Концерт

Вперше в Україні. Maria Serrano – зірка фламенко світової величини! | Концерт thumbnail

19.04.2010 (понеділок)
19.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

Фламенко -це вимоглива музика, яка впевнено крокує в нову еру, де при сучасних засобах масової комунікації багато хто може стати свідком блиску, сили і неповторності фламенко. Але завжди справжнє фламенко буде краще почуватися теплого вечора в колі друзів, де є гітара, голос, і танцююче тіло. Це і є справжнє Свято Фламенко!
Майбутня світова зірка Maria del Mar Serrano Rebollo, „Maria Serrano“ (Марія дель Мар Серрано Реболло «Марія Серрано» народилася в Севільї (Іспанія).
У ранньому дитинстві вона об’їздила півсвіту з такими відомими ансамблями як, напр., Meme Menjibar, Javier Baron, Carmen y Carmelilla Montoya, Antonio „El“ Pipa.
У1993 Andr? Heller (Андре Геллер) запросив її на власну постановку „Магніти“, у якій Марія зачаровувала публіку впродовж 6-місячних гастролей Німеччиною, Австрією та Швейцарією.
У 2000 році спеціально до проведення «Bienal de Arte Flamenco 2000» вона засновує власний ансамбль «Compa?ia Maria Serrano» та презентує світові „RITMO Flamenco-Cubano“.
У листопаді 2002 р. Марія Серрано презентує її власну інтерпретацію історії Кармен: „CARMEN Pasi?n Flamenca“.
У 2004 році у світ виходить вистава „FlamenTango“, яка стає однією з найуспішніших і найбажаніших серед глядачів усього світу. Цю програму і побачать львів`яни та гості міста 19 квітня у найпрестижнішому залі - Львівській опері!
У 2007 році виходить "Balkan Flamenco". У цьому ж році появляється програма "Flamenco por derecho", далі у 2009 - "Intuici?n", яку Марія презентує разом зі своєю сестрою Альбою.
Усіх, хто відвідає 19 квітня Львівську оперу очікує незабутній вечір фламенко з світовою зіркою!

Матеріали надано: www.dikart.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: