У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:49, 6 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Я – львів’янин”. Олександр Петросян | Виставка

“Я – львів’янин”. Олександр Петросян  | Виставка thumbnail

07.04.2010 (середа)
19.00

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?

Відкриття виставки Олександра Петросяна "Я - львів'янин" відбудеться 7 квітня о 19 годині в клубі "5 х 5" за тою само адресою, що і завжди – пл. Коліївщини, 2.

Останні роки Олександр Петросян стрімко увірвався до групи лідерів сучасної російської документальної фотографії. Секрет його успіху криється, мабуть, не тільки в його феноменальній працездатності та зарядженості на подію, яка ще навіть і не відбулося, але ось-ось розгорнеться перед ним, але і в інших не таких очевидних матеріях. Адже якщо відпрепарувати його фотографії ми побачимо звичний для нас набір стандартних сюжетів: старість і молодість, бідність і багатство, муки й радощі, і лише Петросяну вдалося хвацько осідлати ці вічні і порядком обридлі істини і зробити строго протипоказану фотографії вербальність, і навіть літературщину, своєю головною діючою речовиною.
Петросян знімає в своєму місті, він не їде за тридев'ять земель, туди, де людям важко, він знаходить їх поруч з нами. Йому все одно, де знімати, в рідному Петербурзі або в не менш рідному Львові, адже він знімає історію не про сьогоднішній Львів, а про то яким він залишився в його дитячих спогадах. Він показує нам парадоксальне, на перший погляд, поєднання якогось ідеального місця на Землі і одночасно неідеально влаштованого "втраченого раю".
Петросяну добре, йому пощастило – він знімає в місті, яке добре знає з дитинства, і, тим не менше, він бачить його незамиленим оком приїжджого. Він відмовляється від погляду крізь туристичну вітрину, так добре всім знайому, але віддає перевагу тому Львову, який майже не змінився, ні за останні 30 років, ні за 300. Своєю фотографією Олександр Петросян змушує нас полюбити це місто, але своєю парадоксальною любов'ю, а в щирості його почуттів я ні на хвилину не сумніваюся.
Костя Смолянінов

Матеріали надано : www.dzyga.com/fotoclubВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: