У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:58, 6 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Муар». Ніна Резніченко | Виставка

«Муар». Ніна Резніченко | Виставка thumbnail

06.04 - 25.04.2010

Мистецька галерея “Зелена канапа”

З 6 до 25 квітня відбудеться друга персональна виставка живопису Ніни Резніченко в галереї «Зелена канапа». Цього разу під назвою «Муар».
Власне, муар (франц. Moire) – цупка шовкова тканина з розводами, що переливаються на світлі різними відтінками кольору. На витончений муар перетворює грубе полотно художниця. Експресивне місиво з тонких фактур та грубих мазків запашної олійної фарби, перетворює на еталон нетривкої і тендітної краси натури, на світло і тінь, квіти і воду, вишукані, романтичні жіночі образи.
Ніна Резніченко народилась на Буковині у 1973 році. З 1996 року бере активну участь у виставках та створює персональні експозиції в Україні, Чехії, Росії, США, Кипрі, Австралії.
З останніх подій:
2008 – персональна виставка та участь у проекті «Приборкання Ероса» в «Зеленій канапі». Персональна виставка в галереї «Кобальт» в Києві.
2009 - Участь у Фестивалі Сучасного мистецтва «Файн – Арт» у Києві (спільно з «Зеленою канапою»). Участь у благодійному аукціоні «Мистецтво небайдужих» у галереї «Примус» Львів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: