У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:23, 8 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Флюгери Львова 2010» | Фестиваль

«Флюгери Львова 2010» | Фестиваль thumbnail

1.05 - 4.05.2010

Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова», який є одною із найбільш очікуваних, вишуканих та нестандартних подій міста, цього року проходитиме увосьме із 1 по 4 травня. Як і завжди, фестиваль розташується у внутрішньому дворику Львівської Ратуші і тільки останній день – концерт з нагоди десятиріччя «Dzyga Jazz Quartet» відбудеться у Львівській Філармонії.

Субота, 1 травня, буде «Днем «спец»проектів»:
Розпочне «Флюгери» концерт легенди 90-их незрячого барда Віктора Царана, який презентуватиме свій новий альбом "Vanilla Fields" за участі найбільш ліричного етно-гурту України «Очеретяний Кіт».
Також цього дня виступатимуть: міжнародний джазовий проект «The Pol.E.Trio», польські «Port Przemysl», що співатимуть «морські шанти» - пісні моряків і докерів та непередбачуваний дует басиста і вокаліста у квартеті «Zbigniew Wrombel – Janusz Szrom Projekt» (пани Wrombel і Szrom є викладачами відомих варштатів у Ходжежі та представниками ходжешської школи у Львові).
На завершення програми, літератор та провокатор Юрій Іздрик представить проект «Амстердам» за участі музичного українсько-голандського «Alex Trio: Maksymiv-Voytyuk-Abramov» та психотропно-поетичного «DrumТИатр: Izdryk-Semenchuk-if.ro».

Неділя, 2 травня
«Прокидання з Мертвим Півнем» та етномузика під куруванням щойно створеного «Етноклубу Набутків»:
Недільного ранку о 10 год. відбудеться ювілейне – П’ЯТЕ «Прокидання з Мертвим Півнем» на «Флюгерах Львова». «Півні» прокидатимуться як і завжди – гучно, бадьоро та масово. Вхід на «прокидання» коштуватиме 50 грн.
А ввечері для шанувальників етнічної музики «шкваритиме аркана та голубки» гуцульська капела «Бай», фольк-бенд «Бурдон», пісні «народів пустелі» представлятимуть бедуїни із Єгипту «Mazaher - Zar», медитативну музику глибин творитиме «Tatosh Banda», а польські зірки world music «?a?i Vorba» перетворять дворик на «данец-пол» гучного балканського весілля.

Понеділок, 3 травня
«JazzClub.Lviv» представлятиме цікавинки молодого джазу:
Розпочинатимуть дебютанти минулих «флюгерів» львівські «Free Breath», нові джазові сподівання висловлюватимуть «New Trio» з Польщі, арабського джазу даватимуть діячі Каїрського джаз-клубу «Arabesky», завершуватиме гурт, без якого «Флюгери» неможливо уявити, – «ShockolaD».

Вівторок, 4 травня
Концерт з нагоди 10-річчя "Dzyga Jazz Quartet" (Львівська Філармонія):
Завершальним проектом «Флюгерів Львова» стане концерт з нагоди 10-річчя патріархів львівського джазу "Dzyga Jazz Quartet"(Володимир Кіт, Аркадій Орєхов, Валентин Учанін, Андрій Надольський ) у вівторок 4 травня у Львівській Філармонії.

Джерело: http://dzyga.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: