У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:52, 14 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка “Дивна весна” | Виставка

Виставка “Дивна весна” | Виставка thumbnail

14.04. - 02.04.2010

Арт-салон «СЛИВКА»

З 14 квітня до 3 травня у Львові в арт-салоні “Сливка” експонуватиметься персональна виставка живопису художниці з Луцька Тетяни Наумович-Сензюк “Дивна весна”.
Художниця активно працює у техніці олійного живопису. Її жанровий діапазон – пейзажі, натюрморти. Роботи молодої художниці знаходяться в приватних колекціях.Весна - ніжна, бузкова та веселкова. Вона дарує нам ніжність променів сонця, бузкові ранки та веселкові барви перших квітів. А поруч з весняною палітрою фарб з'являються рум'яні яблучка, духмяні грушки та стиглі краплакові гранати, з-поміж яких посміхаються своїми яскравими барвами лимони.
Букети квітів, мов посмішки сонця, дарують нам подих весни, виринаючи з глечиків та кошиків, а за вікном відкриваються заквітчані дерева кизилу, вишні та яблуні.
Кожною своєю роботою я запрошую глядача щиро милуватися натурою, кольором, фактурою предметів, їх барвистою різноманітністю, поділитися з глядачами своїм сприйняттям неповторної краси природи, яка іноді презентує нам свої Дива, а саме на весні......
Тетяна Наумович-Сензюк

Довiдка
Тетяна Наумович-Сензюк народилася 21 березня 1982 р. у місті Луцьку в родині художника. Навчалась з 1993-1999 р. в Луцькій художній школі. У 2000 р. закінчила Луцьке ПТУ № 10 (ручне ткацтво). З 2000-2005 р. р. навчалась у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки, в Інституті мистецтв на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.
З 2001 року є активним учасником художніх виставок, конкурсів, фестивалів. Відбулися її персональні виставки у Луцьку (2008 р.), у Рівному “Квіти за моїм вікном” в мистецькій галереї “Зуза” (2008 р.), у Львові в арт – салоні “Сливка” (2008 р.), Луцьку (2009 р.), у Рівному (2009р.). у Львові у Галереї “Ом” (2009 р.), різдвяна виставка, НСХУ, м. Київ (2009 р.). Художниця є дипломант ом конкурсу “Lipton Ковток Натхнення” від Євгенії Гапчинської (2009 р.).

За матеріалами: www.zaxid.net та www.city-adm.lviv.ua

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: