У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:52, 16 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На «Флюгерах Львова» «Клуб любителів кіна та музики» презентуватиме Нову Львівську Платформу «Акустичні вечори» | Концерт

На  «Флюгерах Львова»  «Клуб любителів кіна та музики» презентуватиме Нову Львівську Платформу «Акустичні вечори» | Концерт thumbnail

03.05.2010 (понеділок)

дворикк Львівської Ратуші
пл. Ринок

3 травня у дворику Львівської Ратуші на фестивалі «Флюгери Львова» «Клуб любителів кіна та музики» презентуватиме Нову Львівську Платформу «Акустичні вечори» концертом «Львів Дихає!».
Учасниками концерту стануть музикантів від львівської бруківки: «Gojo Orchestra», «Подорож по Вертикалі» та «Blues Market». Кураторами Клубу є знані львівські музиканти Олег Мосесов та Олесь Макаренко.
Концерт вестимуть незмінна ведуча «Флюгерів» і «Jazz Bez» Марта Більська та ведучий фестивалів «Підкамінь» і «Fort.Missia» Андрій Жолоб. Початок концерту о 17 год. Після концерту «Львів Дихає!» вечір «Флюгерів Львова» продовжить програма «JazzClub.Lviv».

Про Клуб:
У приміщенні основної локалізації Клубу – квартирі на проспекті Свободи, 25 періодично відбуваються творчі вечори з музикантами Львова. Живі концерти записуються з метою випуску аудіо і відео матеріалу. Також Клуб влаштовує перегляди раритетних фільмів. Ще одним завданням Клубу є спілкування із музикантами, що є своєрідним відродженням найкращих традицій «квартирних» концертів.
«Оскільки метою «акустичних вечорів на проспекті Свободи» є в першу чергу розвиток творчої платформи Львова, квитки дорого коштувати не можуть, щоб на вечори приходили не ті, в кого більше грошей, а саме ті глядачі, які можуть стати «співавторами» проявів мистецтва.
Саме тому ми і запрошуємо всіх на акустичні вечори на проспекті Свободи, 25. Саме подвір'я, яке було збудовано за часів Австрії у 1874, налаштовує на творчій настрій. Ніби то - ось він, галасливий проспект, центральна вулиця Львова, але всього кілька десятків метрів в глибину - і у вас є можливість поринути у зовсім інший світ...» – розповідає куратор Клубу Олег Мосєсов.

Про «Флюгери»:
Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова», який є одною із найбільш очікуваних, вишуканих та нестандартних подій міста, цього року проходитиме увосьме із 1 по 4 травня. Як і завжди, фестиваль розташується у внутрішньому дворику Львівської Ратуші і тільки останній день – концерт з нагоди десятиріччя «Dzyga Jazz Quartet» відбудеться у Львівській Філармонії.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: