У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:40, 16 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Другий Фестиваль авторських розвиваючих технологій «ФАРТ» | Культурно-освітній захід

Другий Фестиваль  авторських розвиваючих  технологій «ФАРТ» | Культурно-освітній захід thumbnail

25-28.06.2010

пансіонат «Перлина Львова»
санаторно-курортна зона Брюховичі

25-28 червня 2010 року у Львові відбудеться другий Фестиваль авторських розвиваючих технологій «ФАРТ». В рамках фестивалю зберуться понад 80 тренерів та тренінгових команд з країн СНД та Європи, котрі представлять власні авторські розробки психологічних та тренінгових методик.
Як і минулого року фестиваль «ФАРТ» пройде на території затишного пансіонату «Перлина Львова» в санаторно-курортній зоні Брюховичі (поблизу Львова).
«ФАРТ» - єдиний в Україні сімейно-корпоративний фестиваль, відвідувачі якого знайомляться з оригінальними і ефективними технологіями розвитку як для великих компаній, так і для кожної людини окремо.
Протягом чотирьох днів пройде понад 200 майстер-класів з психології, жіночих та бізнес тренінгів, коучінгу, особистісного росту, езотерики, філософії та багато іншого.
В дні фестивалю тренери презентуватимуть новаторські технології в області управління бізнесом, реклами, PR та керівництва персоналом, які найбільш актуальні для керівників компаній та HR-директорів.
Також будуть задоволені ті, хто знаходиться у пошуку виходу з особистої кризи та прагне постійного розвитку. Кожен зможе отримати живий досвід спілкування з майстрами психології та психотерапії - авторами власних методик професійного та особистісного росту.
Для тих, хто відвідає ФАРТ усією родиною, будуть представлені прогресивні розвиваючі методики руху, спілкування та розвитку дитини. Діти за допомогою ігор розвиватимуть свій інтелектуальний, естетичний та творчий потенціал. В рамках «ФАРТу» також пройдуть такі унікальні акції, як бодіарт для майбутніх мам, парад слінго-батьків (демонстрація ношення дитини у слінгу), «діти, що літають».
Кожен ранок буде починатися з медитацій та авторської гімнастики, а день завершуватиме вечірня розважальна програма з переглядом авторських кінострічок, виступів театральних гуртків, вогняним шоу та етнічними вечірками.
Протягом дня на арт-майданчиках пройдуть майстер класи з акторської майстерності, інтуїтивної музики, обертання пої, гри на барабанах, танців різних народів світу. В екстрім-зоні професіонали навчатимуть навичкам паркуру, скейтбордингу, балансу, скелелазанню, катанню на орбіт- та меджик-велах, ріпстіку, аква-планері.
Організатори фестивалю обіцяють програму більш насичену та активну, аніж торік.
Цього року поФАРТить кожному!!

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: