У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:12, 20 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Чарльза Мінгуса | Культурний захід

День народження Чарльза Мінгуса | Культурний захід thumbnail

22.04.2010 (четвер)

Кав’ярня-галерея “Штука”

22 квітня, четвер, у кав’ярні-галереї «ШТУКА» - день, присвячений винятково Чарльзу Мінгусу – видатному джазовому новатору.
Чарльз Мінгус – американський композитор та контрабасист-віртуоз. Ним випущено кілька альбомів, які високо оцінюються любителями джазу. Музична творчість Мінгуса – яскравий синтез емоцій від усього того, що він відчував та любив: госпелу і новоорлеанського блюзу, бопу, латинської та сучасної класичної музики, авангардного джазу. Мінгус не вписувався у звичні категорії, створюючи свою власну музику, яка поєднувала традицію з неосвоєними глибинами джазу. Знайомі музиканта казали, що він «завжди тримав свої вуха та пальці на пульсі часу». Твори у його виконанні були просочені духом спонтанності і агресивною потужністю джазу.
З нагоди 88-ї річниці з дня народження Чарльза Мінгуса кав’ярня-галерея «ШТУКА» запрошує послухати й відчути виняткову емоційність гри «Злої людини джазу», а також – довідатись трохи цікавих фактів з життя музиканта.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: