У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:06, 21 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка вітражу та графіки «Ангели всюди» | Виставка

Виставка вітражу та графіки  «Ангели всюди» | Виставка thumbnail

23.04.2010 – 09.05.2010
17.00 - відкриття

Галерея «Lviv Art»

МИ ЖИВЕМО НЕ САМІ! Невидимі та неосяжні світи співіснують із земним життям, приймаючи в ньому активну участь. Про те світ який ми бачимо та пізнаємо не завжди таким являється - Бог його сотворив досконалим а людину за своєю подобою. Через первородний гріх Адам і Ева були вигнані з Раю в світ теперішній, щоб через терпіння, боротьбу та муки очистити свою грішну душу. Та Бог не забув про людство, приставивши до кожного Ангела - Хоронителя, який супроводжує щомиті життя земного свого підопічного, а в годину смерті -у світ інший. Ангел звітує перед Творцем за кожен праведний чи грішний крок і несе таку ж відповідальність як і сама душа. Зокрема, кожне село, місто, держава, народ має свого Ангела – Хоронителя, який може схиляти в бік Добра тільки з власного бажання людини. Антиподом Хоронителю є Спокусник - демон, котрий під виглядом покровителя штовхає душу на чорні справи. Перебуваючи в епіцентрі невидимої боротьби, невидимого світу, право вибору все ж таки залишається за нами. АНГЕЛИ ВСЮДИ! Здебільшого ми звикли бачити їх зображення з крилами в білому одязі, хоча це - тільки символи для загального розуміння. Білі одежі не для прикриття наготи, а як символ чистоти та вознесіння Духу. Крила - символ миттєвого переміщення в часі та просторі.
П. Фартушинський : «Ангельські постаті не мають статі, про те у своїх роботах я подаю їх саме через призму жінки. Довге волосся свого роду антена ,через яку вроджена жіноча інтуїція спілкується зі світом ангелів. Створюючи ці неземні образи хотілося показати земні переживання, відчуття, заглянути за ширму канонічності, наблизити ангельський світ на відстань дотику…»
Н.Гайдаш: «Оскільки світ було створено вищим розумом, мені захотілося вселити присутність ангелів у явища, події, в щось звичне, але водночас для кожного не повторне.
Основна ідея : ВПУСТИ АНГЕЛА В СВОЄ СЕРЦЕ!»

Фартушинський Петро
Народився в с. Пробіжна Чортківського р-ну, Тернопільської обл. в 1978р
1996 - Закінчив Чортківську ЗОШ І – ІІІ ступенів
1996 – 2000 - Навчався в Теребовлянському вищому училищі культури на відділі декоративно – прикладного мистецтва
2001 – 2007 - Навчався у Львівській національній академії мистецтв на факультеті художнього текстилю.

Гайдаш Наталія
Народилася в 1978 року в м. Надвірна на Івано - Франківщині. Закінчила Косівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І.В. Касіяна та Львівську Академію Мистецтв кафедру монументального живопису. Працює в техніці вітражу.
1999, 2008,2009- Осінній салон " Високий Замок" м.Львів.
2008 - персональна виставка "Карнавал у місті Левів", Галерея "Зелена канапа" м. Львів.
2009 - персональна виставка "Місто Ангелів " галерея Світлиця м. Київ.
2007 - 2010 роки приймає участь в збірних виставках по Україні. Роботи знаходяться в приватних колекціях країн Європи. Є членом творчого активу спілки художників.
Творче кредо: «Бути відвертим та чесним в творчості, залишаючись самим собою незважаючи ні нащо. НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО.»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: