У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:50, 28 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Актриса” | Прем’єра вистави

“Актриса” | Прем’єра вистави thumbnail

12.05.2010 (середа)
19.00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької
(камерна сцена)

12 травня на камерній сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької о 19.00 годині відбудеться прем'єра вистави "Актриса".

"Ціна життя на алтарі мистецтва"

Кожен, хто присвячує своє життя театрові цілком правдиво може сказати, що любов до сцени стала його життям. Відтоді життя актора перетворюється на зміну ролей, очікування чергової прем’єри, місця гастролей, шквалу овацій та численних відкугів та рецензій на виконання кожної ролі.
«Світ розділяється на дві половини. Посередині – сцена. Перед актором постає глядач, задля якого він покинув все, щоб плакати разом з ним над своєю долею і будити думки про щось краще і світліше в цьому житті».
Проте поза увагою залишається особисте життя. Проминають роки, забуваються гучні афіші та приголомшливі успіхи і залишається самотня старість.

«Любов до сцени стала моїм життям…»

У своїй постановці режисер намагалася зобразити типову акторську долю на прикладі першої української артистки, яка завоювала своїм мистецтвом визнання найширших театральних кіл Росії. Її називали Елеонорою Дузе та Сарою Бернар, про її сценічне мистецтво відгукувалися театральні критики, історики театру та письменники: Л. Толстой, І. М. Горький, А. Чехов, П. Чайковський, Франко, І. Нечуй-Левицький, М. Садовський, М. Вороний. Ми знаємо досить багато про її мистецтво і надто мало про її особисте. Історія про закулісні чвари, заздрощі та особисті драми – відкриють завісу над таємничим особистим життям Марії Костянтинівни.
Драматична особиста історія життя натхненної у мистецтві Марії Заньковецької постануть у сценічному варіанті н. а. України Алли Бабенко за твором Р. Горака.
Вистава отримала нагороду за кращу жіночу роль на VII Міжнародному фестивалі національних театрів «Москва – город мира» наприкінці березня цього року.

Леся Кічура
Редактор літературної частини Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: