У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:16, 28 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

MAPAFest у Львові | Фестиваль

MAPAFest у Львові | Фестиваль thumbnail

04.05-05.05.2010
19.00

Львівський академічний театр імені Леся Курбаса

Вже третій рік нідерландська організація Пересувна Академія Сценічного Мистецтва (Moving Academy for performing Arts – далі MAPA) спільно з Національним центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса подорожують територією України у пошуках молодих митців, які прагнуть створити незалежні театральні формації. З 2007 року розпочато освітній проект «Процесія образів», що складається з низки розгорнутих майстер-класів (курсів) з арт-менеджменту, проекційної та світлової техніки, тощо.
Заняття проводять фахівці з Нідерландів та власники Майстер-дипломів з різних країн Європи, де протягом п’ятнадцяти років працює MAPA. Оскільки проект міжнародний робоча мова — англійська.
Для того щоб стати студентом цієї Академії учасники проходили майстер-клас «Знайомство» тривалістю 4 дні. Ці майстер-класи відбулися у Києві, Харкові, Львові, Рівному, Дніпроперотровську, Одесі. Основні критерії відбору: мистецьке бачення, здатність роботи в команді, увага, фізичний тонус. В проекті взяли участь понад 150 молодих митців. Серед них Місько Барбара (соліст рок-гурту «Мертвий півень»), Світлана Олешко (режисер харківського театру «Арабески»), Тетяна Міхіна (актриса київського театру ім. Івана Франка), Мар'яна Савка (поет, видавець зі Львову) та багато інших. Також до проекту долучились і кілька митців з Білорусії, Польщі, Сербії, Хорватії, Угорщини, США. Деякі українські студенти брали участь в класах у Сербії.
Організацію проекту в Україні забезпечує Центр ім. Леся Курбаса. Фінансову підтримку проекту здійснює уряд Нідерландів, в рамках програми MATRA. Участь у майстер-класах безкоштовна.
У квітні 2010 року відбудеться підсумковий майстер-клас проекту. Найкращі учні з України та Сербії працюватимуть над дипломними завданнями: облаштування робочого приміщення, підготовка та здійснення вистави, організація гастролей, формуванням фото та відео архіву, бізнес-плани тощо. Результати своєї роботи учасники демонструватимуть під час гастролей містами України. У разі успішної реалізації фінального проекту учасники отримають дипломи MAPA з правом викладати.

Вхід - 25грн.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: