У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:05, 30 Квітня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проект “Вихідні верхи” | Спортивна подія

Проект “Вихідні верхи” | Спортивна подія thumbnail

15.05.2010 (субота)

Львівський Палац Мистецтв
Кінно-спортивна база «Буревісник»

Сьогоденний Львів пропонує чимало яскравих розваг на уїк-енд, але щоб гарантовано отримати заряд позитиву на весь робочий тиждень пропонуємо відкласти справи – і на коня! Грація, витонченість і досконалість цього творіння природи невимушено робить ваші думки виваженішими, а наміри – благороднішими.
Доречним буде згадати, що сам процес верхової їзди є справою не тільки захопливою й цікавою, а ще й неймовірно корисною! Винайдена навіть методика лікування - іпотерапія (від грецького «hippos» - кінь) - метод лікування, заснований на взаємодії людини з конем. Випробувати це на собі пропонує кінно-спортивна база «Буревісник», яка гостинно відкриває свої двері у суботу, 15 травня.

Для Вас:
11??-13?? Безкоштовна верхова їзда для дітей;
13??-14?? Цікава інформація: як доглядати за конем;
12?? Показові змагання з подолання перешкод верхи (конкур)
07?? -17??
Мистецька акція від львівських художників - пленер на кінну тематику.

Територія бази цього дня перетвориться на величезну майстерню під відкритим небом, де художники, скульптори та фотографи працюватимуть протягом дня, щоб відобразити побачене у своїх витворах.
«У пленері візьмуть участь більше 15 митців. І вже 19 липня у Львівському Палаці Мистецтв відкриється виставка, приурочена проведеному пленеру. Невдовзі буде видано кінний календар, куди увійдуть найвиразніші роботи» - зазначають організатори.
Основною метою проекту є розвиток та популяризація кінного спорту у Львові. Саме тому досвідчені інструктори «Буревісника» радо погодились провести майстер-класи з верхової їзди для підлітків, з можливістю виявлення у них бажання до професійної спортивної кар’єри.
«Хочемо, щоб завдяки проекту більше людей відкрили для себе цей вид відпочинку. Раджу також брати зі собою моркву та яблука, які допоможуть вам встановити перші контакти з нашими вихованцями» - додав Президент федерації кінного спорту Львівщини Віктор Доскіч.

Координатори:
Клименко Ірина, Семенова Марія
конт. тел. +38 063 563 88 07,
e-mail: promo@artcenter.lviv.ua

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: