У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 11:53, 11 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ІІІ Міжнародний Фестиваль WIZ-ART | Фестиваль

ІІІ Міжнародний Фестиваль WIZ-ART | Фестиваль thumbnail

20.05-23.05.2010

Львівський палац мистецтв

Програма фестивалю

20.05.2010 (четвер) LEVEL 0
18:00 - 20:00 - ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ + ФІЛЬМИ-ВІДКРИТТЯ
(9 короткометражок-переможців міжнародних кінофестивалів)

БУДЬ-ЩО ДЛЯ ТЕБЕ 20' Тома Вашаров (Болгарія) 2008
BIRDLAND
7' Джиммі Ґрассіант (Німеччина) 2009
ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ВИКОРИСТАННЯ УЯВНОГО ДРУГА 19' Ціро Альтабас (Іспанія) 2008
ФІЛЬМ З МОЄЇ ПАРАФІЇ - 6 ФЕРМ 7' Тоні Донох'ю (Ірландія) 2008
КЛІНТ 4' Філіп Шольц (Німеччина) 2008
(ПОХОВАНІ) ПОНАД ДАХАМИ 11' Алекс Лора (Іспанія) 2009
ВЕЛИКІ СПОДІВАННЯ 3' Алексей Ґубенко (Румунія) 2008
НОТАТКИ ПРО ІНШОГО 13' Серхіо Оксман (Іспанія) 2009
ПРОЩАННЯ 12' Ірена Скоріч (Хорватія) 2008

21:00 - WELCOME PARTY @ Coffee-In (проїзд Крива Липа, 7)
Музичні виступи: EXLIBRIS, ROBOT DRUG, DJ RUDE

21.05.2010 (п'ятниця)    LEVEL 1
12:00 - Відкриття експозиції мистецьких робіт

13:00 - 14:30 - АЗІЯ
(сучасне кіно Китаю, Гонконгу, Тайваню, В'єтнаму)

ОН ТА ЗЕМЛЯ 28' Лі Тіан (Китай) 2008
КІНЦЕВИЙ ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ 9' Філіп Відман (Німеччина) 2008
КЛАСИКИ 27' Чіанґ Хсіу-Чіунґ (Тайвань) 2008
ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ 30' Джун Квок (Гонконг) 2009

15:00 - 16:30 - A NEW LIFE!
(7 фільмів про короткометражне життя)

СЕРЦЕ МОЄ, ЛИХО МОЄ 25' Марі-Кайсу Мононен (Фінляндія) 2009
СОБАЧИЙ МАЙДАНЧИК 8' Леонід Шмельков (Росія) 2009
ТІЛЬКИ КРОК
23' Ерік Райно (Франція) 2009
УВЕ + УВЕ 12' Лена Ліберта (Німеччина) 2009
НОВЕ ЖИТТЯ! 4' Фред Жойє (Франція) 2009
ЦЕ Я, ГЕЛЬМУТ 11' Ніколас Штайнер (Швейцарія, Німеччина) 2009
ПРОЩАВАЙ, ЛЯЛЬКА 15' Хуґо Санц (Іспанія) 2010

17:00 - 18:30 - ОЗАН АЧІКТАН (Туреччина)
майстер-клас режисера і презентація найкращих фільмів в головному залі

17:00 - 18:00 - ВІДЕОАРТ
програма найкращого сучасного короткометражного відеоарту в холі

ДОТИК
13' Барбара Метер (Нідерланди) 2008
З ЛІСІВ... 5' Роман Любімов (Японія) 2009
МІСТО 5' Мартін Чаб (Швеція) 2009
AANAATT 5' Макс Хаттлер (Великобританія, Японія, Німеччина) 2008
BASEMENT JAXX: WHERE'S YOUR HEAD AT 6' Макс Хаттлер (Великобританія, Німеччина) 2009
НАРОДНА РЕСПУБЛІКА ЗООПАРК 8' Ксун Сун (Китай) 2009
ТРИ, ЧОТИРИ... 3' Жан-Патріс Бланк (Франція) 2009
ОЧИЩЕННЯ 3' Ана Мендес (Португалія) 2009
MACHINEGUN 4' Хенк Лоорбах (Нідерланди) 2010
ЦИФРОФЕ ОПОСЕРЕДКОВАНЕ ПЛАВАННЯ 5' Лі Хйунґ-сук (Південна Корея) 2009

19:00 - 21:00 - ТАНЕЦЬ З ДИЯВОЛОМ
(10 фільмів про спокусу і нестримні бажання)

ВИЧЕРПАНІСТЬ ІІ - КВАДРАТУРА КІЛ 11' Фернандо Узон (Іспанія) 2010
VIVE LA CRISE! 3' Алексей Ґубенко (Румунія) 2009
НАПАД 10' Марко Црноґорскі (Македонія) 2010
ВІН НІКОЛИ НЕ ЗРОБИВ БИ ЦЕ 14' Анартц Зуазуа (Іспанія) 2009
РЕПРОДУКЦІЯ 9' Віка Кірхенбауер (Німеччина) 2009
ЖАХЛИВА РІЧ НА АЛЬФІ-9! 6' Джейк Армстронґ (США) 2009
АКУЛЯЧА ПРИМАНКА 10' Тоні Нордлі (Норвегія) 2009
БЕТТІ Б. ТА THE THE'S 13' Фелікс Штінц (Німеччина) 2009
ВОЛОССЯ 18' Жульєн Алар (Франція) 2009
ТАНЕЦЬ З ДИЯВОЛОМ 11' Стефан Папе (Бельгія) 2010

19:00 - HIP-HOP PARTY @ ХМІЛЬНИЙ ДІМ РОБЕРТА ДОМСА

22.05.2010 (субота) LEVEL 2
12:00 - 13:00 - майстерклас з віджеїнгу і відеокомпозитингу (Олександр Куява, Костянтин Крижалов, Lime Art Group)

13:00 - 14:30 - НАЙКРАЩІ ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛІВ-ПАРТНЕРІВ

BEGINNING International Student Film Festival (Russia) презентує:
ЕХО 14’ Маґнус фон Хорн (Польща) 2009
ПОКОЇВКА 23’ Анн Холмґрен (Норвегія) 2008

A CORTO DI DONNE International Women Directors Film Festival (Italy) презентує:

A'MARE 15' Мартіна Аматі (Італія) 2008
МОНОХРОМ 13' Франческа Стааш (Італія) 2007

EARLY MELONS International Student Film Festival (Slovakia) презентує:
ВІЛІАМ 7’ Вероніка Обертова (Словаччина) 2009
ПОСЕРЕДНИК 25’ Драґомір Шолев (Болгарія) 2008

15:00 - 16:30 - LIFE IS A VIDEOGAME
(8 фільмів про реальну віртуальність)

SMOLIK 8' Крістіано Моурато (Португалія) 2009
ДЕНЬ ЖИТТЯ 18' Джун Квок (Гонконг) 2008
ВІДЕОГРА: ПОВТОРЮВАНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ 2' Донато Сансоне (Італія) 2009
БАБЦЯ ПОЇХАЛА 18' Томаш Юркєвіч (Польща) 2009
BELLEVILLE 5' Паскаль Ґійон (Німеччина, Франція) 2009
LEERFAHRT 20' Матіс Буркхардт (Німеччина) 2009
ПОППІ 11' Джеймс Каннінґхем (Нова Зеландія) 2009
ПАНІКА З БЕЗГЛУЗДОЮ СМЕРТЮ 15' Рубін Стейн (Іспанія) 2009

17:00 - 18:30 - ДРУЖИНИ І КОХАНКИ
(7 фільмів про солодку пристрасть і вірну любов)

ДРУЖИНИ І КОХАНКИ 30' Еві Ґольдбрюннер, Йоахім Дольхопф (Німеччина) 2009
МАЛЬБАН 8' Елоді Буедек (Франція) 2008
БІЖІТЬ, БАБЦЮ, БІЖІТЬ! 4' Ніколаус фон Утманн (Німеччина) 2009
ЛЕГКІСТЬ 15' Люсія дель Ріо (Іспанія) 2010
ЖОВТИЙ КОНВЕРТ 9' Дельфіне Ерман (Бельгія) 2008
СТАЛЕВІ БУДИНКИ 10' Ева Вебер (Великобританія) 2008
НЕ МОЖУ ПРИПИНИТИ БІГ 13' Ян Болендер (Німеччина) 2009

19:00 - 21:00 - GIRL POWER
(10 фільмів найталановитіших молодих жінок-режисерів)

ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СПАВ
12' Інес Седан (Франція) 2009
НОВЕНЬКИЙ ПОЛЯК 30' Дорота Лампарска (Польща) 2009
УТОПІЯ 7' Естела Еступінья Ґарсія (Німеччина) 2009
ЕЛЕКТРИК 14' Мііна Алайарві (Фінляндія / Великобританія) 2009
ЮЛІЯ 6' Антуан Ардітті (Франція) 2009
ПЛАСТИК І СКЛО 9' Тесса Йооссе (Франція) 2009
МІСТ ЖИТТЯ 6' Анґела Штеффен (Німеччина) 2009
ОЛЕНЬ 14' Терезе Андрен (Швеція) 2009
ЗАКОХАНІ 4' Анна Смолій (Україна) 2009
БЛУДНИЙ СИН 9' Мілла Нюбондас (Фінляндія) 2009

22:00 - GIRL POWER PARTY @ POZITIFF CLUB
VJ Anna Klara (Швеція), DJ T-One + videoset by WIZ-ART (electroclash & pop-punk girl-bands)

23.05.2010 (неділя) LEVEL 3

12:00 - 13:00 - майстерклас "Візуальний досвід світу. Про світові кінофестивалі та їх відкриття" (Олександр Дебич, Київ)

13:00 - 14:30 - SQUARED LOVE
(8 фільмів про незвичайні форми любові)

СЕҐАЛ 24' Ювал Шані (Ізраїль) 2009
НАДУВНА БАБУСЯ! 9' Тельмо Есналь (Іспанія) 2009
AD VITAM 8' Матьє Лабайе (Бельгія) 2010
SQUARED LOVE 4' Григорій Когос (Україна) 2009
ГРА З АНГЕЛАМИ 12' Йаде Харем Акснес (Норвегія) 2009
ТРЕВІС 4' Деніел Роу (США) 2010
ВЕЧІРКА 15' Далібор Матаніч (Хорватія) 2009
ПАРИЖ МОНОПОЛІЯ 19' Антонен Перетятко (Франція) 2010

15:00 - 16:30 - НАЗАД У МАЙБУТНЄ
(10 фільмів майбутнього)

СТРУКТУРИ
5' Йаспер Куіперс (Нідерланди) 2008
СПОГАДИ ПРО ЗАВТРА 29' Пекка Саарі (Фінляндія) 2010
КАЧКИ ПРОХОДЯТЬ 12' Кольдо Альмандос (Іспанія) 2009
ДЕЩО ВАЖЛИВЕ 7' Жоао Фазенда (Португалія) 2009
ДАВАЙ! 2' Катерина Горностай, Дмитро Красний (Україна) 2009
ПІД ПРОСТИРАДЛАМИ 3' Люк Вальпот (Швейцарія) 2009
FARD 13' Давід Алапон, Луіс Брічено (Франція) 2009
САМЕ НЕБО 12' Ґопал Дутта (Великобританія) 2009
БЛАКИТНА ДУША 4' Юлія Ґромская (Італія) 2009
ХЛОПЧИК НА БАЛКОНІ 9' Пілар Паломеро (Іспанія) 2009

17:00 - 18:30 - ФІНЛЯНДІЯ
(4 найоригінальніші фільми молодих фінських режисерів)

УСВАПУРО В ЗАБУТТІ 33' Юкка Відґрен (Фінляндія) 2009
HANASAARI A 15' Ханнес Вартіаінен, Пекка Веікколаінен (Фінляндія) 2009
ПСИХІЧНО ГЛАДКИЙ 16' Антті Хеіккі Песонен (Фінляндія) 2008
ПОДОРОЖ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ 15' Йонас Кукконен (Фінляндія)2009

19:00 - 21:00 - ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ, ПОКАЗ ФІЛЬМІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ
(офіційне закриття фестивалю, оголошення рішення журі, нагородження переможців)

22:00 - FINNISH PARTY @ DJ Club

Офіційна сторінка: http://wiz-art.com.ua/program2010

Афіша



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: