У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:19, 14 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День кельнера! | Культурний захід

День кельнера! | Культурний захід thumbnail

21.05.2010 (п'ятниця)

21 травня у Львові вдруге відзначатимуть День Кельнера. В цей день ресторатори особисто долучаться до обслуговування клієнтів своїх закладів. Цього року святкування Дня Кельнера буде масштабнішим. Крім представників ресторанного господарства вже приєдналась частина львівських клубів, в яких відбудуться "Kelner-party". Захід проходить за підтримки Львівської міської ради.
Другий рік поспіль у Львові проводитиметься святкування Дня Кельнера. Як і минулоріч, цього року частина власників та керівників закладів ресторанного господарства в цей день на декілька годин – з 16:00 до 19:00 год. – стануть кельнерами. Вони одягнуть форму кельнерів і обслуговуватимуть відвідувачів.
Цьогоріч до акції приєднались нічні клуби Львова. Вони оголосять День кельнера у своїх закладах та організують вечірки. 21 травня з 23:00 год. в нічних клубах Львова відбудуться "Kelner-party" .
Загалом цілий день пройде під гаслом «Подаруй кельнеру квітку».
Заплановано відзначення найкращих кельнерів міста листами і подяками міського голови Львова та грамотами директора департаменту економічної політики міськради. День Кельнера відзначатимуть щорічно.

Джерело інформації: www.city-adm.lviv.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: