У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:10, 14 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Тетяни Мороз | Виставка

Виставка Тетяни Мороз | Виставка thumbnail

13.05-31.05.2010

Музей народної архітектури і побуту

Мороз Тетяна Тарасівна

Народилася 30.06.1970 р. в м. Новий Розділ Львівської обл. Змалку проявляла схильність до малювання. Перші уроки художньої майстерності отримала в новороздільській Школі Мистецтв, яку закінчила з відзнакою.
По закінченні загальноосвітньої школи вступила на архітектурний факультет Львівського Політехнічного інституту(1987). Дипломну роботу «Реставрація Собору Св. Юра у Львові» успішно захистила у 1992 році.
Під час навчання у вузі і по сьогоднішній день настанови і підтримку в художній творчості отримує у народного художника України Володимира Патика. Часто буває в майстерні художника, спостерігає за його роботою і намагається перейняти всі можливі премудрості відомого живописця. Як архітектор-початківець Тетяна працювала в інституті «Укрзахідпроектреставрація», проектному бюро Львівської Політехніки, архітектурному бюро при соборі Юра.
З 1997 по 2002рр. - науковий працівник Національного Музею у Львові. Спочатку у відділі народного мистецтва, згодом у відділі графіки, де описує фонд архітектурних проектів.
Як архітектор працювала в московських проектних організаціях «ПКФ-Зодчий», «Будівельні Конструкції» при будівельному університеті.
Останній рік працює у львівській проектній організації «Єталон-ПРО».
В пастелях, представлених на виставці, Тетяна Мороз намагається поєднати свій досвід як художника і як архітектора. Основною темою робіт є культурні цінності Галичини. Це букет ірисів в гуцульському глечику, вулички старого Львова та дерев`яні будівлі Шевченківського гаю.

Перелік робіт:

Букет польових квітів на фоні вікна. 2010 р.
Змішана техніка.

Іриси. 2009 р.
Пастель.

Фрагмент автопортрету Т.Г. Шевченка. 2000 р.
Пастель.

На площі Ринок. 2009 р.
Пастель.

Вулицями старого Львова. 2010 р.
Пастель.

Великдень. (Церква з с.Кривка). 2010 р.
Пастель.

Сільський пейзаж. 2010 р.
Пастель.

Лемківська церква. 2010 р.
Пастель.

Джерело інформації: www.city-adm.lviv.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: