У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:07, 17 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття “Білоруської полички” | Культурний захід

Відкриття “Білоруської полички” | Культурний захід thumbnail

23.05.2010 (неділя)
16.00

Книгарня “Є”
Львів, просп. Свободи, 7

Книгарня “Є” запрошує Вас на відкриття “Білоруської полички”, що відбудеться 23 травня.
“Білоруська поличка” — це спільний проект Білоруського ПЕН-центру, книгарні «Логвінаў» та мережі книгарень «Є» у межах фестивалю «Білоруська весна 2010» Мета проекту – налагодити реалізацію книг незалежних білоруських видавництв, котрі займаються виданням сучасної літератури білоруською мовою, надати можливість українському читачеві ознайомитись із найбільш цікавими та успішними творами білоруських авторів останніх років. Відвідувачі книгарень «Є» зможуть побачити, погортати і придбати художні та публіцистичні видання, котрі побачили світ у 2008—2010 роках у незалежних видавництвах “Логвінаў”, “Галіяфы”, “Медысонт”.
Серед представлених у проекті авторів – відомі і читані, як у Білорусі, так і за її межами філософ Валянцін Акудовіч, письменники Альгерд Бахаревіч, Зміцер Вішньоу, Адам Глобус, Уладзімір Някляєу, Ігар Бабкоу. Крім того, на «Білоруську поличку» потрапить художник Артур Клінау зі своїм концептуальним альбомом-путівником по Мінську “Горад СОНца” – проектом, котрий уже встиг стати культовим.
Презентуватимуть «Білоруську поличку» у Львові відомі білоруські літератори Вольга Бабкова, Барис Пятровіч, Андрей Хадановіч. В межах презентації відбудеться дискусія «Актуальний стан білоруської літератури» за участі Бариса Пятровіча та Андрея Хадановіча.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: