У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:14, 17 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Кабінетні зустрічі”. Зустріч з Анетою Камінською | Література

“Кабінетні зустрічі”. Зустріч з Анетою Камінською | Література thumbnail

19.05.2010 (середа)
18.00

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

21 травня – сумна річниця загибелі відомого українського поета, перекладача, перформера Назара Гончара. МО "Дзига" запрошує Вас на літературний вечір з Анетою Камінською, польською поетесою і перекладачкою Назара Гончара на польську мову. Трохи більше про цю зустріч, яка відбудеться:
"Анета Камінська тісно співпрацювала з Назаром Гончаром. Вона готувала до виходу книгу власних перекладів його віршів і чекала на приїзд Назара в Польщу для обговорення тонкощів перекладу. Тоді ж булла запланована його участь у польських фестивалях, але цьому завадила трагічна доля.
Отримавши звістку про смерть Назара, Анета 4 дні просиділа вдома перед комп’ютером, створивши за цей час збірку, яку називає не своєю, а надиктованою Назаром Гончаром. Всі вірші цієї збірки називаються «Автопортретами». Варто зауважити, що за світовідчуттям і навіть стилем поезії ці двоє митців є дуже близькими. Саме тому переклади Анети Камінської поезій Назара Гончара настільки вдалі. Обоє вони є представниками авангардної поезії – різницею є лише те, що Анета продовжує традиції польського авангарду, а Назар Гончар є послідовником українського. Тому згадані тексти звучать так, ніби справді написані Назаром Гончаром, але польською. Короткі, експресивні, глибокі, насичені метафорами, алітераціями і асонансами, вони у виконанні авторки виймають душу в того, хто їх чує."  (цитата за http://www.mukachevo.net/ru/blogs/view_post/115-мяу-з-шиплячими,-або-«коти»-по-польськи)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: