У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:16, 18 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вокальний секстет ManSound святкує свій ювілей | Концерт

Вокальний секстет ManSound святкує свій ювілей  | Концерт thumbnail

05.06.2010 (субота)
19.00

Львівська філармонія

Вокальний секстет ManSound святкує свій ювілей!
Без жодного інструменту - АКАПЕЛЛА
15 років з Вами…
Улюблені хіти, запалюючі ритми, ліричні українські пісні, найкращі джазові стандарти!..

Про музикантів:

Київський секстет ManSound існує з 1994 року і на сьогодні є ведучим вокальним брендом України та країн колишнього СРСР.
Постійні учасники міжнародних джазових фестивалів, ManSound – професіонали високого рівня, які отримали визнання слухачів і музичних критиків у всьому світі.
Колектив неодноразово брав участь в Lionel Hampton Jazz Festival (США) та в кращих європейських фестивалях вокальної і джазової музики, в тому числі «Vokal Total» (Мюнхен, Германия) і «Voice Mania» (Відеь, Австрія). Він володар Гран-прі Міжнародного конкурсу акапельних груп «Vokal.Total» - 2002 (Грац, Австрія). В 2001 році ManSound були номіновані як «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards (Бренсон, США). В 2005 році ManSound був відзначений «ShowBiz Award» Кращою джазовою групою України.
Сольна програма ManSound була з успіхом представлена в Голландії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві, Білорусі, Казахстані, Росії і США.
Віртуозне виконання творів різних жанрів, технічність та артистизм не залишають сумнівів в тому, що ManSound – одна з найяскравіших вокальних груп сучасності. В репертуарі секстету – популярні джазові стандарти, Gospel і слов’янський фольклор в оригінальних аранжуваннях. Як і більшість вокальних колективів, ManSound надають перевагу концертним виступам. Гармонійний стрій, бездоганне виконання, багата темброва палітра, природність і эмоційність – все це робить ManSound улюбленою групою поціновувачів якісної вокальної музики у всьому світі.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: