У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:19, 18 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вікторія Лук’янець у Львівській філармонії! | Концерт

Вікторія Лук’янець у Львівській філармонії! | Концерт thumbnail

03.06.2010 (четвер)
19.00

Львівська філармонія

ХХІХ Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози» представляє:
Світова примадонна, солістка Віденської опери, неперевершена ВІКТОРІЯ ЛУК’ЯНЕЦЬ
та
піаністка – переможниця багатьох міжнародний конкурсів МАРІАННА ГУМЕЦЬКА

Зіркою цьогорічного фестивалю «Віртуози», беззаперечно, стане світова примадонна - солістка Віденської опери, українка за похоженням – Вікторія Лук’янець - співачка, яка виступала на одній сцені з найвідомішими світовими тенорами - Пласідо Домінго, Хосе Карерасом та Лучано Паваротті.
У 1990 році Вікторія Лук'янець здобула I премію на Міжнародному конкурсі "Мін-Он" у Токіо та на Міжнародному конкурсі Моцарта у Відні, у 1991 році їй була присуджена I премія на Міжнародному конкурсі Марії Каллас в Афінах. В 1995 році стала лауреатом Зальцбурзького фестивалю та дебютувала в театрі Ла Скала в Італії. З 1994 по 2000 роки була солісткою Віденської державної опери. Того ж року дебютувала на сцені віденської Volksoper. Брала участь у більшості престижних музичних фестивалів світу.
Гастролі співачки проходили на оперних сценах таких міст, як Афіни, Мілан, Неаполь, Нью-Йорк, Пекін, Токіо, Буенос-Айрес, Москва, Петербург, Тель-Авів, Берлін, Кельн, Бонн, Ессен, Мюнхен, Вісбаден, Прага, Дублін та інші.
Найвідоміші партії Вікторії Лук'янець: Віолетта, Джільда ("Травіата", "Ріголетто" Дж.Верді); Марфа ("Царева наречена" Н.Римського-Корсакова), Розіна ("Севільський цирульник" Дж.Россіні), Лючія, Адіна, Марія Стюарт ("Лючія ді Ламмермур", "Любовний напій", "Марія Стюарт" Г.Доніцетті), Цариця ночі, Донна Анна ("Чарівна флейта", "Дон Жуан" В.А.Моцарта), Ельвіра ("Італійка в Алжирі" Дж.Россіні), Парася ("Сорочинський ярмарок" Мусоргського), Берта («Пророк» Дж.Меєйрбера), Розаура («Хитра вдовичка» Е.Вольфа-Феррарі) та ін..
Відомий італійський режисер Франко Дзефіреллі серед "трьох великих Травіат" назвав імена Марії Каллас, Терези Стратас та Вікторії Лук'янець.
Концерт відбудеться за участю однієї з найяскравіших молодих піаністок Львова і УкраїниМаріанни Гумецької. Артистка є лауреатом та дипломантом багатьох міжнародних конкурсів, серед яких Юнацький конкурс ім. Чайковського та конкурс ім. Дягілєва в Москві, «Віртуози 2000 року» в Санкт-Петербурзі, конкурс ім. Дваріонаса в Вільнюсі та Calgary Honens Competition в Канаді. Переможниця премії «Galaxie» (Канадська національна телерадіокомпанія), премії молодих артистів «Debut» в Монреалі та лауреат стипендії ім. Марусі Яворської Оттавського Університету. Подорожувала з концертами по Європі та Північній Америці.
Виступала з такими оркестрами: Національний симфонічний оркестр України, Лондонські Солісти (Великобританія), Російський Національний оркестр, Оркестр Королівської Консерваторії в Торонто (Канада), Фестивальний оркестр Центру Мистецтв Канади, Оркестр «Джемініані» (Італія), Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії.
Маріанна гастролювала в Німеччині, Фінляндії, Швейцарії, США, Хорватії, Канаді та багатьох країнах.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: