У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:16, 19 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Благодійний концерт «Звуки життя» | Концерт

Благодійний концерт «Звуки життя» | Концерт thumbnail

13.06.2010 (неділя)
18.00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Запрошуємо усіх не байдужих 13 червня о 18:00 на благодійний концерт «Звуки життя» за участю Остапа, «Пікардійської Терції», Олесі Киричук, Лілі Ваврін, балету «Фієста» та Оркесту національного театру ім. М. Заньковецької.
" Вітаю усіх не байдужих, усіх, хто вірить у мрію і готовий боротись до останнього за щастя не тільки своє, але й тих, хто його потребує. Сьогодні звертаюсь до Вас не тільки від імені Національного театру ім. М. Заньковецької, але й як людина, якій не байдуже до того, що відбувається довкола. Вірю, що мої слова залишать слід у Ваших серцях.
Нещодавно я познайомилася з двома прекрасними дітьми з дуже дорослим поглядом. Річ у тім, що дітки від народження нічого не чують, у їхньому світі не має звичних звуків і все довкола вони сприймають через зір, через дотик тощо. Дивлячись на них, я подумала, що це велике чудо чути… Чути, як вранці пролітають по трасі машини, як дріботить дощ, як хтось в маршрутці дуже голосно розмовляє по телефону, чути подругу, яка постійно бубонить про щось. А музика… як прекрасно слухати пісню, її історію, насолоджуватись почуттями, що пробуджуються від звуків.
Тому сьогодні Ми звертаємося до вашого чуття.
Почуйте нас і допоможіть Софійці та Юрчикові Вознякам назбирати гроші на складну операцію по відновленню слуху. Кожний Ваш внесок – це крок до музики, до дощу, до шелесту листя, до слова.
Покажемо, що означає «ЧУТИ». "

Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковетської

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: