У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:02, 27 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Бенні Гудмена | Культурний захід

День народження Бенні Гудмена | Культурний захід thumbnail

30.05.2010 (неділя)

Кав’ярня-галерея “Штука”

30 травня у кав’ярні-галереї «ШТУКА» святковий день – уродини Бенні Гудмена. «Король свінгу», «Патріарх кларнету» - отакі прізвиська ще за життя отримав видатний джазовий кларнетист та диригент.
Саме свінг Бенні Гудмена збирав натовпи людей в танцювальні зали у США 1930-1940-х років. Проте, окрім беззаперечного таланту та статусу майстра класичного джазу, Бенні Гудмен увійшов в історію ще й як сміливий борець за расове рівноправ’я. Саме Бенні Гудмен першим порушив неписане правило тих часів, яке унеможливлювало гру в одному колективі одночасно білих та темношкірих музикантів.
Життєрадісний свінг Гудмена буде у кав’ярні із самого ранку, а для тих, кому буде цікавим дізнатись про історію музиканта, кав’ярня підготувала маленьку довідку.
Вхід вільний.

Довідка:
Свінг (з англ. озн. «гойдання») – особливий джазовий стиль, пік популярності якого припав на 30-ті роки ХХст.; відрізняється, перш за все, сильною ритм-секцією, помірним або швидким темпом, і особливим свінговим ритмом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: