У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:36, 27 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка кольорової графіки Ірини Мориквас “Черешневий дощ” | Виставка

Виставка кольорової графіки Ірини Мориквас “Черешневий дощ” | Виставка thumbnail

1.06-30.06.2010

Кав’ярня-галерея “Штука”

1 червня, у міжнародний День захисту дітей, о 18:00 у кав’ярні-галереї «Штука», що у Львові на вул. Котлярській, 8, відбудеться відкриття виставки кольорової графіки Ірини Мориквас під назвою «Черешневий дощ». Це перша персональна виставка молодої львівської художниці і її вона присвячує дітям.
Всі роботи Ірини Мориквас намальовані на папері і винятково у яскравих кольорах. На кожній із них зображений Львів. За словами художниці, це місто, яке її надихає і без якого цих робіт не було б. В уяві молодої авторки Львів – кольоровий, і саме таким вона його малює. Відкриття виставки відбудеться 1 червня на День захисту дітей недаремно, адже черешні, червень і дитинство дуже тісно переплетені. Виставку художниця присвячує дітям та дорослим, які в душі все-ще залишаються малими шибениками, які не перестають дивуватися, пізнавати, любити, фантазувати, літати у мріях і вірити у нереальне.
Виставка триватиме у кав’ярні-галереї «Штука» протягом 1-30 червня. Галерея відкрита для огляду щоденно з 9:00 до 22:00.

Довідкова інформація:
Ірина Мориквас народилася 18 травня 1985 року і з цього часу мешкає у Львові. Малює з 20 років. Спеціальної художньої освіти немає.
Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка та Магістерську програму екуменічних студій при Українському Католицькому Університеті. Світ малюнку відкрила для себе випадково, коли побачила, як у дитячій художній школі на «Погулянці» малюють діти.
Учасниця таких виставок та конкурсів: мистецька майстерня у містечку Солотурн, спільна виставка (Швейцарія, 2006); перше місце у конкурсі «Намалюй дітям книжку!», оголошеного львівським МО «Дзиґа» (ілюстрації до книжки Еріха Кестнера «Крихта та Антон», 2007); друге місце у конкурсі «Мій Львів», оголошеного Центром міської історії Центрально-Східної Європи, спільна виставка (робота «Кольорове місто», 2008); участь у Різдвяній виставці в мистецькій галереї «Зелена канапа» (Львів, 2010).

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: