У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:38, 31 Травня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зустріч з поетом Юрієм Завадським | Література

Зустріч з поетом Юрієм Завадським | Література thumbnail

02.06.2010 (середа)
18.00

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

Розмова про ковану книгу “Ротврот”, поетичний фестиваль у Барселоні (Barcelona Poesia 2010), звідки він щойно повернувся та творчі плани (+ плани видавництва «Крок», створеного Юрієм Завадським) + фонетична поезія в авторському виконанні.
Трохи про автора від нього самого:
Юрій Завадський, тернополянин, теоретик літератури та поет. Автор п’яти поетичних книг, остання з яких – зразок бук-арту в кованій обкладинці «Ротврот» в співавторстві з А.Антоновським та В.Гудимою. Співтворець кількох вагомих для галицької культури проектів, серед яких самвидавівські літературні газети та журнали, осередки в інтернеті. Сьогодні є незмінним координатором Літературної студії «87» імені Юрія Завадського.
Літературні орієнтири – незалежність і цілеспрямованість творчого процесу, аморальність тексту й ідеологічний полілог твору. В доробку Юрія Завадського реґулярний та вільний вірш, фонетична поезія та заум, зразки «фаунд-арту» і зорової поезії, анімаційна поезія і гіпертекст.

Детальна інформація та знимки Юрія Завадського на сайті http://yuryzavadsky.com

Афіша

http://www.ulvovi.com/?page_id=2551


Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: