У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:07, 3 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Надто Сонна, embilight та Immago у Львові| Концерт

Надто Сонна, embilight та Immago у Львові| Концерт thumbnail

05.06.2010 (субота)
20.00

Хмільний дім Роберта Домса

5 червня у Львові відбудеться вечір індітроніки та інструментальної музики від гуртів 2sleepy/Надто Сонна та embilight. Меланхолійно-мрійливі київські гурти підтримає львівський тріп-хоп проект Immago.

Про гурти:

Надто Сонна (2sleepy) - київський індітронік-дует. Після виходу в 2006 році дебютної платівки «Fragments of Sleep» на австрійському лейблі Laridae, вони завоювали репутацію одного з найбільш багатообіцяючих колективів українського незалежного фронту. Останній реліз команди, який отримав назву «Art Fraud», тепло зустріли як меломани, так і критики, після чого він опинився у п’ятірці кращих альбомів 2008 року за версією журналу «Главред».

embilight - київський пост-рок гурт, що утворився в серпні 2007 року і за цей час пережив кілька метаморфоз - як в плані складу, так і в плані стилістики. На сьогоднішній день embilight здатні вразити цікавим свіжим звучанням.
Із інтерв'ю - Юра (вокал): “Я думаю, що наша музика підходить для того, щоб доповнити чиїсь переживання. Людина щось відчуває. Гадаю, це настрій від меланхолійного до ностальгічного. У кожному разі, спогади з певною часткою смутку.”

IMMAGO (trip-hop, indie) - львівський тріп-хоп проект. Із інтерв'ю з Сашком Васецьким - "тріп-хоп - це те, що, мабуть, найбільше відповідає атмосфері Immago. Але я не вважаю, що ми граємо у цьому стилі, ми ж не в «Брістол»:) Хочеться більше життя в музиці, більше емоцій, більше кольорів. Хочеться, щоб люди слухали, розчинялися в ній".

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: