У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:58, 3 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт гурту “Файно” | Концерт

Концерт гурту “Файно” | Концерт thumbnail

06.06.2010 (неділя)
21.00

Фестиваль-Ресторація “Лівий Берег”

6 червня (неділя), у фестивалі-ресторації "Лівий берег"  гурт "Файно" запрошує Вас на сольний концерт! Ви почуєте всім відомі пісні, а також новий матеріал.

Про гурт:

«ФАЙНО» — рок-гурт створений навесні 2003 року гітаристом Мар'яном Приступою. До складу колективу увійшли досвідчені музиканти, за плечима яких участь у багатьох групах і музичних проектах. Після довготривалого кастингу місце вокаліста зайняла Оля Корнійчук.
Колектив активно працює над власним творчим обличчям. За 2004-2005 роки було створено більше 30 композицій, більшість з яких гурт виконує на концертах. Також 8 пісень було записано на різних студіях України, кілька з них: «Вечір», «Сонця в калюжах», «Саночки» успішно потрапили в ефіри радіостанцій.
Група виконує власні композиції на вірші відомих українських поетів: Грицька Чубая, Юрія Покальчука, Назара Гончара та інших, а також кавер-версії відомих світових гітів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: