У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:55, 4 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка авторських прикрас художниці Олени Хомякової | Виставка

Виставка авторських прикрас художниці Олени Хомякової | Виставка thumbnail

06.06-27.06.2010

Мистецька галерея “Зелена канапа”

З 6 до 27 червня в галереї «Зелена канапа» відбуватиметься виставка авторських прикрас художниці Олени Хомякової.
"Всім відоме твердження про те що зустрічають по одежині. Зовнішній вигляд створює перше враження, а мода і все що навколо неї є справжнім мистецтвом, напевно, провідним мистецтвом сучасності.
Психологи відзначають, і ще один важливий фактор: через аксесуари, жінка дає посил про те хто вона є і який у неї настрій. В найбільшій мірі це стосується ювелірних прикрас, біжутерії. Простий приклад: носіння обручки. Інші варіанти? - відсутність сережок сигналізує про те, що жінка не хоче привертати до себе увагу чоловіків, браслети говорять про граційність жінки, адже вони підкреслюють жести рук, кулони, часто, несуть інформацію про світогляд того хто їх носить. Авторські прикраси, безумовно, підкреслюють неординарність їх власниці, любов до мистецтва і небанальний смак."

Про автора:
Олена здобула мистецьку освіту у Львівській національній академії мистецтв на спеціальностях скульптура і кераміка. З 2001 року бере участь у виставках, та показах мод в Україні, Росії, Польші, США, Канаді, Литві. У 2008 її твори вже брали участь у виставці авторських прикрас в галереї «Зелена канапа». Олена створила колекцію прикрас на «Lviv Fashion Week» Весна – літо 2009, до колекції одягу П. Нестеренка-Ланька,а також до колекції одягу Тетяни Наконечної «FolkLOR».
Майстриня Хомякова працює з сріблом, кольоровими металами, керамікою і склом. Вона постійно експериментує, шукаючи нові цікаві варіанти поєднання матеріалів та оригінального дизайну для створення ексклюзивних виробів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: