У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:10, 4 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація видання творів Мирослава Мариновича | Література

Презентація видання творів Мирослава Мариновича | Література thumbnail

10.06.2010 (четвер)
18.00

Книгарня “Є”
Львів, просп. Свободи, 7

Книгарня “Є” та видавництво Українського Католицького Університету запрошують Вас на презентацію 6-томного видання творів Мирослава Мариновича «Вибране», яка відбудеться 10 червня.
Шеститомник Мирослава Мариновича «Вибране», що вийшов у час його 60-ліття, дає повну картину його творчості, а також його насиченого життя. До видання увійшли ранні та автобіографічні твори, листи; портрети друзів, дрогобицькі репортажі, дорожні замальовки ; публіцистичні статті; наукові праці; передмови, рецензії, виступи, інтерв’ю та велика монографія “Українська ідея і християнство...”.
У Додатках вміщено біографію й бібліографію Мариновича, таблицю його поїздок по Україні й за кордоном для участі в різноманітних громадських, наукових та релігійних заходах (1990–2009), відгуки про особу автора та його творчість, іменні та предметні покажчики до кожного тому.
Мирослав Маринович – український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, філософ. Ставши одним із 10 членів-засновників Української Гельсінкської Групи (1976), відбув 10-літнє ув’язнення у брежнєвських таборах і на засланні. Після звільнення став організатором амністійного руху в Україні (1991). Нині він проректор Українського Католицького Університету і президент Інституту релігії та суспільства УКУ.
Маринович — лауреат премії журналу «Сучасність» за публіцистику (1993), нагороди ім. Зеєва Жаботинського за міжнаціональне порозуміння і премій імені Валерія Марченка (1995) та Василя Стуса (2009); кавалер орденів Капітули “Ї” “За інтелектуальну відвагу” (2004), «За мужність» І ступеня (2006), Ордену Свободи (2008); нагороджений також Кавалерським хрестом державного ордена Республіки Польща «За заслуги» (2006).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: